Příběh Marpa, který se ze dna dostal až na vrchol zná nejspíš každý. Jeden z mála lidí, kterého musíš cenit, i když ho třeba neposloucháš. Vypracoval se z celkem obyčejného rappera na hvězdu, která vyprodává nejenom obyčejné kluby, ale i větší haly. Krom toho je ještě součástí skupiny Chinaski.

Na Marpovi se mi hlavně líbí, že nezná malých cílů. Jeho energie je úctyhodná a je jasným hnacím motorem velké rodiny, která se říká TroubleGang. Marpo už nejednou přepsal historii, když 22.10 2016 vyprodal Fórum Karlín, což je u nás nevídané, pokud jde o rap. Ale jak už jsem psal, Marpo nezná malé cíle a nejen před ním stojí velká výzva! O2 Aréna! Prozatím si na to u nás nikdo netroufl, pokud jde o „náš“ žánr, ale ON ano! Takže si do svého diáře k datu 19.5 2018 napiš Marpo – O2 Arena. Křest nového alba Dead Man Walking na koncertě, který ještě v Československu nebyl. Svátek a vrchol cesty, kterou započal s TroubleGangem před 5 lety.

„Dear fans, je to tady.

Cíl cesty už je na dohled a my pro Vás připravujem koncert, kterej v československu ještě nebyl.

Ano, chystám se pokřtít svojí novou desku příští rok v O2 Areně. Do prodeje půjde kolem 12.000 lístků, což je šílený, ale nevim proč, ale tak nějak vnitřně věřim, že se to podaří. Četl jsem na TG Fans facebooku jak lidi mobilizujou ostatní ať jdou taky a snažej se vzít co nejvíc lidí ze svýho okolí. Chci jenom říct, že mi je ctí, že mam takový fans. Ať si říka kdo chce co chce, TroubleGang je fenomén hlavně díky Vám.

Tak co, vyprodáme to nebo už sem se naprosto zbláznil a timhle jsem přestřelil? Já si řikám jenom jedno: TroubleGang nebo NIC motherfucker. Teď a tady.

19/5/2018 – Marpo & TroubleGang v O2 Areně“

 CENA VSTUPENEK:
Stání TG Family … 599 Kč
Stání veřejnost … 699 Kč
Sezení … 999 Kč

www.marpo.com/marpoarena/

TroubleGang nebo NIC!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*