Od úplného vzniku nového projektu ESF Vás informujeme, co tahle banda vydává. Co se u nich děje a co se dít bude. Pokud stále nevíte o co přesně jde, tak za názvem ESF najdeme začínajícího Luke Bee a pak ikonu a stálici naší scény Regieho, kterého si můžete spojit s projekty Zeměvduch a MVP.

Kluci donedávna pracovali na EP 5. Patro, ze kterého vyslali ven 2 ochutnávky a to stejnojmenný singl 5. Patro a Přátelství. Dnes mám pro fanoušky dobrou zprávu. EP je hotový a prochází lisem! Kluci ze sebe dostali maximum a narvali to do 9 – ti skladeb, který můžete poslechnout zde anebo digitálně zakoupit zde.

Pro ty, co mají rádi fyzickou podobu, nemusí být smutní. Jak už jsem se zmiňoval, bude celých 100 ks a jeden kus vyjde na symbolickou stovku. Předobjednávky můžete zasílat buď na jejich fanpage a nebo na email – lukebeeregieesf@gmail.com

EP bylo nahráno u Saxe ve studiu DicknRoll a u Manyho ve studiu LIshow. A další, kdo se podílel na EP ať už jako host anebo produkčně byli – Inphy, JSM, Talpas, Bee (Zeměvzduch), Sax (inside a Mvp), Dj Negativ a Dj Ramel.

ESF

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*