Slovenská crew Enkláva, která pochází z města Nitra, vydala album Alterego. Kterým tato banda nic neříká, tak za ní stojí dvě jména – Mov a Stres. Kluci roku 2012 nahráli debutové album Tam kde nedosvieti svetlo.

Dnes je rok 2015 a budeme se bavit o albu Alterego. Na téhle desce můžete slyšet i jména – MC Skutek, Osma, Ekcelent a Tomáš Jedno (Suchý pes) z formace Úplný konec. Produkčně tohle dílo zaštítili Mugis, Lkama, Zmysel, Dj Rezume, Labrak, Emes a další. Enklava si pro Vás nachystala křest alba Alterego a to na den 13.3 2015 ve svém městě Nitra v Nová pekáreň.

A na co všechno se můžete tešit? Mimo Enklávy, určitě na Osma, Zla Strava, Úplný konec, Vagabund, Ekcelent, DJ M.O.C., DJ MikroMan, DJ XXL.

A aby toho nebylo málo, k tomuhle všemu si pro Vás Enkáva připravila kontroverzní pozvánku na tento křest, kterou nazvali Zacal som dole. Kluci k videu dodávají: „PRE KAZDEHO KTO TO NEPOCHOPIL LEBO JE ZADUBENY: NEFETUJETE!!! MY SME TO NIKDY NEROBILI, ANI ROBIT NEBUDEME…TOTO VIDEO POJEDNAVA O ZAVISLOSTI NA HUDBE. PRIDITE SI RADSEJ VYPOCUT KVALITNE VECI…“

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*