Pokud jste milovníkem sportovních filmů, tak to cílím přesně na Vás. Příští rok přijde na trh sportovně motivační film o překonávání gravitace, který ponese název Gravitation. Na filmu Gravitation pracuje tým kreativních lidí jmenovitě Petr Špetla, Denisa Gumbírová a Karel Antonín.

A o čem to hlavně bude? Zde máte odpověď, kterou najdete i na webu www.gravitation.cz„Myšlenkovým cílem filmu je odpovědět na otázku „Proč lidi sportují?“ a představit sportovce mladých neokoukaných disciplín. Vysvětlit motivaci, která je žene kupředu. Napravit reputaci extrémních sportovců. Pobavit diváka jejich výkony. A mladým lidem poskytnout široké názorové spektrum, které jim pomůže rozhodnout, jakým směrem se vydat. Vizuálně chceme natočit dokument, který se bude rovnat kvalitě filmů světové úrovně.“

Ve filmu najdete různá sportovní odvětví jako třeba jezdec dakaru, jezdec freestyle FMX, Stuntrider, Cliff Diver a plno dalších. Přesný aktéři filmu budou – Tomáš Vrátný, Libor Podmol, Lucie Šimková, Adam Raw, Jan Kaňůrek, Michael Beran, Martin Krátký, Revolta, Tomáš Zonyga, Jan Bílý, Jim Dohnal.

Kdo neviděl trailer, tak i ten zde najdete a to hned pod video singlem k filmu Gravitation, který obstaral Elka a to do pořádného rockového podkladu Jakuba Raifa.

http://youtu.be/icycZtz2wQ0

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*