Už je to dlouho, co jsme mohli o tomhle člověku pořádně slyšet.Před 2 lety jsme ho mohli třeba vidět v reality show VyVolení, odkud za krátkou chvilku odešel kvůli klaustrofobii.Nyní sem, tam nahodí nějaký ten singl, ale své druhé sólové album už několikrát slíbil, jenže to je stále v nedohlednu.El Ninova poslední spolupráce byla s Terezou Kerndlovou, kterou si pozval do videosinglu “Nejsme to my“.

Dneska bychom se měli dočkat dalšího klipu s názvem Showbiz, kde si Nino podle jeho slov pustí hubu pořádně na špacír, ale předtím máme pro Vás rozhovor:

Ahoj, za celou redakci tě zdravím, jak jde život u tebe, kde teď bydlíš? Na koncertě jsem si všiml, že už máš po stranách nějaký ten šedivý vlas.  😀
Bydlím 16 let v Brně,vidím ze máš dobrý informace ))))Šedivej? Život není procházka růžovým sadem.  🙂

Jak ti jde role otce, co Lil Nino říká o svém tátovi?  😉
Jak mi to jde musí posoudit někdo jinej, ale neměnil bych,není nic krásnějšího.Prostě najednou přestaneš myslet na to ze někdy proste není důvod žít,protože už ten důvod máš a ten je tvé dítě.

Jak si strávil léto, byla nějaká dovolená? Máš nějakou pěknou vzpomínku z ní?
Bylo pár dovolených,pěkná je ze jsem udělal metro v Římě a škaredá že nám někdo vykradl dva dny před tím auto komplet se vším: karty, peníze, vše…přítelkyně ví, kam schovávat osobní věci. ))))

A co letošní HHK? Kdo z hlavních headlinerů letošního ročníku se ti nejvíce líbil?
Ghostface byl frajer,bylo super poslechnout naživo hity na kterých jsem vyrůstal.

Potrpíš si na módu.Co ve tvém šatníku a botníku přibilo za poslední čas zajímavého? Jaký hadry nejvíc kupuješ a od který značky?
Nakupuju neustále, těžko říct co zajímavého… Kvanta tenisek ,stovky triček atd… je to hobby,už dávno mi nejde o cenu a značku,to je amatérismus ))) Sladit barvy,střih s tričkem za 100 Kč a boty za 25000 Kč to uznávám.

Máš nějaké nové tetování? A celkový počet na těle je jaký?
Mám jedno velký po celým těle, poslední bylo na krk symbol XP.

Tvůj poslední videosingl vyšel před měsícem, do refrénu sis pozval Terezu Kerndlovou.Nemyslíš si, že ženský zpěv v refrénech je už trochu klišé? Zaznamenal jsem, že každý od toho ustupuje, jelikož už to pro posluchače není asi dost hot věc.
To jsem já ani náhodou nezaznamenal, převážná většina amerických hitů je složená z collaba rap a refrén vocal od ženy nebo muže.Klišé může být i repovanej refrén,to je individuální názor a ne móda nebo trend.

A teď k tomu hlavnímu: Roky už vydáváš videosingly pod Mafiarecords a za sebou zatím dva zářezy, z toho jedno sólo album.Už dozrál čas, aby lidi slyšeli tvojí novou placku, nebo si budou muset ještě nějaký ten pátek počkat? Případně jak se album bude jmenovat: Associal nebo Nikdy zpět dolů? A kdy by to mohlo spatřit svět?
I přes jen dvě CD jsem jeden z nejaktivnějších rapperů v ČR, album se bude jmenovat NIKDY ZPĚT DOLŮ,už je pozdě něco měnit.Měl jsem období, kdy jsem se necítil jako ASSOCIAL,ale jako napravenej člověk a proto sem zvolil název NIKDY ZPĚT DOLŮ,možná přesný opak názvu Associal.CD je z 90 % hotovo jen se bohužel čeká na master v totálně přecpaným studiu.

Dostáváme se ke všemi uznávanému albu Zakázané ovoce od tvé staré skupiny Disgrafix.Jsi vůbec se starýma kumpánama Alezziem a DJem Chocolatickem v nějakém spojení, vídáte se? Případně plánujete někdy v budoucnu návrat jako skupina Chaozz?
Nejsme v kontaktu, někdy potkám Chocolatica v jeho práci ve Footlockeru,návrat určitě neplánujeme. Vyhovuje mi one man show,nemusím se nikoho na nic ptát a stresovat se v jaký dojde náladě na show a podobně.Převážná většina kapel se rozejde a v 90% procentech nikoho nezajímá jejich comeback…nebudeme si nic namlouvat a hrát si na legendy jako ostatní.

Co ty a tvůj kamarádský vztah k Rytmusovi? Koukám, že jste celkem i často spolu…nepeče se něco v troubě do budoucna?  :mrgreen:
Známe se dlouhá léta a co se týče hudební spolupráce, tak nejseš jedinej kdo ji od nás čeká, ale je to spíše otázka na Rytmuse, já jsem připravenej na song po jeho boku, hodně jsem na sobě zapracoval během posledního roku a nový songy toho budou důkazem,uvidíš…  😎

Sleduješ naší a Slovenskou scénu? Která alba, popřípadě nový jména tě zaujala v tomto roce? Co vlastně říkáš na rapový formace jako YZO nebo Hypno808 label?
Často jsem překvapenej jak je naše země malá a i tak se ke mě skoro nic nedostane z české hudební scény.YZO jsem poznal až díky dissu Morelo vs Logic. Logica věci mě baví dost a mám rád tenhle styl rapu a hlavně inster minimal zvuku a slow bpm.Viděl jsem i pár videií od ostatních z yzo ale málo co konkurovalo Logicovy, ono totiž nestačí jen hrát mimózu a úleťáka a rapovat offbeat.Člověk hned pozná jestli se hodíš na stage nebo jen na mp3 pro kamarády.Chybělo charisma,styl atd., ale Logic a něco z Yzo super.Hypno vůbec nevím kdo pod nimi je,jen Huga znám a to říkám stále, že on a Ektor jsou jediný, který z Prahy cením.Vůbec ne PSH,Indy a Wich a podobně.To je internátní rap,kterej se mě netýká bohužel.Já mám rád street rap, kterýho je u nás strašně málo a pokud ho někdo začne dělat, tak študáci začnou protestovat jak je to všechno ulhaný, že tenhle svět u nás není a že u nás se jen kouří tráva a dělá se intelektualní rapíček k snapbacku, baťůžku a iphonu,ale na to vám kašlem…

Co děláš ve volném čase, tvoje oblíbené aktivity jsou jaké?
Graffiti & Fitness

Za nás to je vše co jsme ti chtěli položit, můžeš vzkázat něco lidem, kteří tě stále podporují.DÍKY za rozhovor.
Sorry za stručnej rozhovor,ale píšu ho venku na lavičce a je tady strašnej bordel kolem,tím pádem nemůžu moc filozofovat Moji lidé už ví kde mě najdou.
Velký díky za tvou pozornost a čas.

FB: El Nino

One Response

  1. vojtíšek

    No nejvíc mě na něm asi baví jeho přezdívka … V překladu „Dítě“ 😀 😀

    Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*