Sobotní večer musel být v malé vesnici Březnice brán jako velký svátek. A proč tak? Protože se sem chystal jeden aktuálně z nejlepších tuzemských představitelů naší hudební scény a to Ektor!

Ten je známý hlavně díky své nekompromisní tvorbě a sebevědomým textům, které často vyvolávají mezi lidmi diskuze. Ve své tvorbě se tento rapper zaměřuje hlavně na témata o složitosti lidských vztahů, ženách, drogách a zážitcích ze svého bujarého života. Osobně jsem ho ještě na živo neviděl, proto i já jsem se rozhodl dorazit na jeho show. Jak už bývá nepsaným pravidlem, před hlavní hvězdou se snaží fanoušky rozpumpovat předskokani. Ten, kdo to všechno v kulturáku v Březnici rozjel, byl DJ Public a ten i pak prováděl celým večerem.

Němi

RNZ

 

První, kdo se postavil na stage, byl Němi se svojí kapelou Messerschmitt. A musím uznat, že i přes Němiho indispozici v hlase díky „nachcípání“, shazovali na svoje fanoušky jednu bombu za druhou. Mezi tím, se pěkně zaplnil místní „kulturák“ a pomalu se lidi přichystávali na největší akvizici večera. Ještě než dorazil Ektor, nastoupil král Příbramské rapové scény, tři písmena – RNZ. Ten nedorazil sám, ale cestou nabral neznámého Mladého Tygra aka MDT. Ze začátku si Ronza musel připadat jako zbloudilý námořník, protože mikrofony měli zvuk moře. Ale po chvilce už rozjel svoji známou „čistou“ show, kde představil i pár novinek z chystaného projektu.

Ektor

Ektor

Po Ronzovi byla nachystaná největší hvězda večera a v celém klubu začalo být neskutečný horko. A nebylo to pohledem na hezký ženský, nebo bláznivým topením místního kotelníka. Pod kotle přikládal sám Ektor a to svými top skladbami, jak z alba Tetris, nebo Topství, ale samozřejmě představil i svoje nejnovější tracky z Detektora. Největší boom udělal se skladbou Jak jinak, kdy refrén zpívala celá aréna.

Myslím si, že Ti co dorazili, si museli užít super show. Ať už při rozjedu s Messerschmittem, či RNZ, nebo konče Ektorem. Pokud si nebyl součástí, tak nezoufej a najdi si další město, kde se ukáže Ektor.

Doporučuji!!

Další foto najdeš ZDE

One Response

  1. Tom

    Hezký ženský? KDE? Ty myslíš zmalovaný vyndaný 15tky, vyhrocený vyndaný týpky? Aha… Show? KDE? Jděte na TroubleGang a zažijete show plnou skvělejch v pohodě lidí… tohle byl slabej odvar! Celkově divný vystoupení a na Ektora už nikdy nepůjdu a radši si ho pustím netu a aspoň si poslechnu celou skladbu!

    Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*