Na svět vyšlo Honey EP od EGOUИa a 1draka ze stáje @innysound. Je to celek, který obsahuje 8 stop a momentálně je dostupný na všech streamových platformách, přičemž v den vydání vyšel na Youtube i první videoklip, který nese stejný název jako samotný EP.

EGOUИa můžete znát z uskupení INNY rap, kde působil s dalším členem, a to s týpkem, který si říká BUCCA a kde se o 99% tvorby hudby staral producent Mate. Nicméně od ledna roku 2018 jsme si jako INNYsound postavili vlastní studio a začali tam vznikat odlišný i „sólovější“ věci. Výsledkem toho je tohle EP, který vzniklo společně s 1drakem, který pod INNY už několik tracků v předchozím čase vydal, ale většinou sólově.

V HONEY EP se chlapci pokusili spojit styl hudby, který do této doby prezentovali, ale s nádechem novějšího zvuku, tzn. i autotune a další vychytávky, který už snad dnes všichni znají. O kompletní produkci, mix, mastering, aranže a distribuci se staral opět Mate. Zhruba ve 14-ti denních odstupech bude všech 8 věcí postupně vycházet na youtube. Některý i s videoklipem.

Spotify: https://open.spotify.com/album/26Qa5B… iTunes: https://itunes.apple.com/cz/album/hon…

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*