Ano, je to tak a i Vy je můžete kontrolovat v jejich nejnovějším videoklipu V koži psychopata, jež jste mohli zaregistrovat díky traileru, který je už pár dní venku. Hudbu jim vyprodukoval beatmaker Lkama z labelu Gramo Rokkaz, který momentálně jako DJ odehraje některé koncerty v rámci V ROKOV GRAMO ROKKAZ TOUR. Skladba vznikla ve studiu Wanted v Banské Bystrici, její mix a master dokončil G-Bod ve svém Anapol Audio studiu.

Videoklip si jako správný psychopati vymysleli a odprodukovali sami chalani, jen o režii požádali Matúše Mikulášiho a před kameru povolali i Lkamu s Metysem. Špeker a Boco už s Lkamem spolupracovali. Jejich klip Zdanie občas klame vyšel v létě 2013. A pokud si myslíš, že od té doby se nic nedělo, tak to se mýlíš. Co takhle skladba Hádaj na čo myslím. A nebo Boco, který stihnul vydat velký album se svojí domovskou crew Krok Spet. Ten v současnosti společně se Špekerem pracují na společném projektu. Jestli ale půjde rovnou o album, se teprve uvidí.

Mimo to, po tomhle klipu, vyjde brzy další klip a opět půjde o spolupráci s Lkamem. A aby těch odkazů na Gramo Rokkaz nebylo málo, dvojice Boco & Špeker mají na Facebooku nový fanpage. Stačí ho lajknout a prohlídnout si rubriku Informace.

Co bude dál? To je překvapení.

Špeker & Boco – https://www.fb.com/spekeraboco
Lkama – http://fb.com/lkamabeats
Boco – http://fb.com/bocobenjamen
Špeker – http://fb.com/spekerfajnsmeker

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*