Fosco Alma po 7 dlouhých letech vydává své další sólové album, které ponese název Foscoismus 2.Zatím jsme mohly slyšet první videosingl před 2 měsíci kdy Fosco vypustil videoklip na track 5 minut na kterém mu zahostovala Sharlota, která mimochodem také touto dobou pracuje na svém prvním EP albu s názvem Vdova, které je naplánováno na 27. října.

Přesně za měsíc (26.8.) proběhne opět ochutnávka v podobě dalšího videoklipu a poté už bude následovat samotný release alba, který je stanoven na 26. září.Jak je vidět, tak si Fosco rád hraje s čísly, takže se máme ještě na co těšit.

Tedy nový videosingl z vod Blakkwoodu se jmenuje Zpátky doma, na featu se objevil Made se kterým v roce 2002 založil Fosco (tehdy jako MC Tony, později Kybo) skupinu Veřejná Nebezpečnost a nahráli společně dvě dema. Celý videoklip má na svědomí pochopitelně Jakub Stelzer z nově vzniklé divize Blakkwood Pictures.

 

Sám Fosco Alma říká o svém nadcházejícím LP: “Ke všem songům na albu mě inspiroval sám život. To album je sice částečně o mě a o tom co se kolem mě děje, ale především je to album pro lidi. Tím se odlišuje od všeho co sem kdy před tím vytvořil.“

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*