Pamatujete na tu říznou flow v klipu Píla, kterou předvedl Drama? Dalo by se říct, že jeho nepsaným pravidlem je držet se poctivého rapu. Drama celou dobu všem předhazoval, že pracuje na novém mixtapu Prievidzký masaker motorovým flowom.

Ale toho už se nedočkáte.

Nastala menší změna a to taková, že z chystaného mixtapu se stává plnohodnotné album. Je to sice banalita, ale pro Dramakára zásadní změna. Dnes si můžete vychutnat první video skladbu Kopem Ho, kde se o hudbu postaral Dj Damian Custom produkcia. Skladba je věnována jeho haterům.. Drama si pozval do skladby dvě ikony, se kterými už má něco za sebou. Tím prvním je Zmetok se kterým vydal CD Špinavá perla a tím druhým je Pidži se kterým vydal Prológ.

A jak to tedy vypadá s vydáním alba a na co se můžete dál těšit Vám odpovídá sám Drama „Vydávam prví singel „Kopem Ho“ a zároveň začínam točiť další klip na skladbu z názvom „kto ti čo dá“ dátum vydania cd sa určite posúva… aj keď textami je cd hotové a stojí iba na produkcii ale čakanie bude stáť za to, cd bude mať váhu a posúvam kvalitu úplne inde.“

https://www.facebook.com/Dramakar

Album: “ Prievidzký Masaker Motorovým Flowom“
Rap, Text: Drama, Zmetok, Pidži
Hudba: Dj Damian Custom produkcia
Mix/Master – Studio Opatovce
Video: Drama

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*