Legendární producent Dr. Dre, spoluzakladatel známé skupiny N.W.A. o kterém se naposledy nejvíce psalo v květnu minulého roku ve spojení s prodejem hudební značky Beats by Dr.Dre za kterou jako spolumajitel utržil ze svých 25% akcií z celkových 3 miliard dolarů slušný podíl se po dlouhé době něco děje a je to opět velké!!

Předevčírem Dr. Dre ve své rádiové show “The Pharmacy“, vysílané na jeho rádiové stanici Beats 1 Radio oznámil vydání svého třetího studiového alba, které se jmenuje Compton: A Soundtrack by Dr. Dre, jež sám rapper označil jako “My Grand Finale“ (jedná se tedy o nejlepší sólo album co kdy Dr. Dre nahrál, nebo tím myslel, že je to jeho poslední počin?).Nicméně album je vlastně soundtrackem k životopisnému snímku o N.W.A.Straight Outta Compton“ (premiéra 14.8.2015).Datum vydání desky je už tento pátek 7. srpna.

Tracklist:

1. “Intro”
2. “Talk About It” (feat. King Mez & Justus)
3. “Genocide” (feat. Kendrick Lamar, Marsha Ambrosius & Candice Pillay)
4. “It’s All On Me” (feat. Justus & BJ the Chicago Kid)
5. “All In a Day’s Work” (feat. Anderson Paak & Marsha Ambrosius)
6. “Darkside/Gone” (feat. King Mez, Marsha Ambrosius & Kendrick Lamar)
7. “Loose Cannons” (feat. Xzibit & COLD 187um)
8. “Issues” (feat. Ice Cube & Anderson Paak)
9. “Deep Water” (feat. Kendrick Lamar & Justus)
10. “One Shot One Kill” – Jon Connor (feat. Snoop Dogg)
11. “Just Another Day” – The Game (feat. Asia Bryant)
12. “For the Love of Money” (feat. Jill Scott & Jon Connor)
13. “Satisfiction” (feat. Snoop Dogg, Marsha Ambrosius & King Mez)
14. “Animals” (feat. Anderson Paak)
15. “Medicine Man” (feat. Eminem, Candice Pillay & Anderson Paak)
16. “Talking to My Diary”

Na albu hostují Kendrick Lamar, Xzibit, Ice Cube, Snoop Dogg, Eminem, Game a další.Po dlouhých 16 letech kdy vyšla deska 2001 je tohle velká událost.To ovšem není všechno co Dr. Dre ve své show oznámil, konečně došlo i na dlouho očekávané a nespočetně krát odložené album Detox, který Dre definitivně pohřbil svým konečným prohlášením:

“Detox nevyšel proto, že jsem s ním nebyl spokojený.Nebyl dobrý.Ta nahrávka prostě nebyla dobrá.Budu k vám úplně upřímný, pracoval jsem na něm velmi těžce a dlouho, ale nemyslím si, že sem odvedl dostatečně uspokojivou práci.Nemohl sem to mým fanouškům udělat, nemohl sem to udělat sám pro sebe.“

Takto tedy končí všechny poslední pochyby o tom jestli album Detox ještě někdy zahajpuje posluchačům v uších.Já osobně jsem s tím už vůbec nepočítal, takže to vlastně ani žádná novinka není, ale teď je to už alespoň oficiálně venku.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*