Loňský rok rozjela svoji práci na albu Bratislavská banda Dornkappel, která je složená z chalanů Mr. Matt (Metko) a Prorok (Ondro).

Jak už jsem Vás minule informoval, jejich začátky se datují k roku 2009 a prvním počinem byl mixtape 82104, který křtili v lednu 2011. Součástí tohohle projektu je i DJ Re5, který pro Dornkappel produkuje podmazy. Chlapci 25. 6. 2015 vydávají svoje debutové 2CD Dornkappel – INTROVERT/EXTROVERT.

A proč zrovna takový název?

„Tento album je manifestom týchto dvoch základných ľudských charakterov. Koncept albumu vychádza práve z bratov samých, rovnako ako aj ľudí vo všeobecnosti. V každom z nás sa nachádza kúsok z oboch. Album je ich osobnou výpoveďou na túto tému.“

Tohle album si můžeš předobjednat ZDE na RukaHore. K desce zatím vznikly tři klipy a to na skladby Mastodont, Prológ a Introvert. Co se týká produkce, můžeš tam slyšet podmazy od takových borců jako jsou – Grimaso, Prorok, FNTM, Jazzy, Eremen, Petijee a samozřejmě RE5.

Dnes si vychutnejte další skladbu z desky, která se jmenuje Potomok, pod kterou se podepsal Grimaso. Mimo to, tenhle člen legend crew H16 se rovnou stane hlavní hvězdou křestu alba INTROVERT/EXTROVERT.

Křest proběhne ve stejný den, jako je vydání zmiňovaného alba a proběhne V Bratislavě v klubu Dole.

Tracklist:
01. Intro – prod. RE5
02. Prológ – prod. RE5
03. Potom – prod. Grimaso
04. Introvert – prod. Prorok
05. Démon – prod. Prorok
06. Automat – prod. Prorok
07. Platón – prod. FNTM
08. Mastodont – prod. RE5
09. Tragika – prod. RE5
10. Extro – prod. RE5
11. Nyx – prod. Grimaso
12. Sok – prod. FNTM
13. Extrovert – prod. FNTM
14. 24/7 – prod. RE5
15. Trip – prod. Jazzy
16. Triumf – prod. Eremen
17. Epitaf – prod. Grimaso
18. Epilóg – prod. Petijee

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*