Jaká je klasická cesta stát se uznávaným rapperem? Vždycky to bývalo přes freestyle. Zničit všechny soupeře a posunout se dál – k albům, klipům, tours a hvězdné kariéře. Tohle bývala ta nejčistší cesta. A přesně tou se vydal Rest aka Restovski aka pan flow. Aktuální formu můžete zkontrolovat v Uhelně už 25. listopadu!

Rest si vybudoval pověst freestylera, kterýho nezničíte. Čím lepší soupeř, tím lepší Rest a větší náklad. Pak přišla deska Premiéra se stejnojmenným hitem a bylo jasné, že tu máme ostříleného hotového rappera, který má hodně, co nabídnout. Pecky jako Balkónovka, Kuřivoj Vysajbong a Panáky na zem skoro zlidověly. Po třech letech Restovski potvrdil svůj status albem Střepy. Momentálně pracuje na desce třetí, zatím bez názvu. První ochutnávkou je velká hitovka Čas hulit, která už má na youtube přes tři miliony přehrátí.

Vidět Resta live je vždycky velká paráda. Udýchá neudýchatelné, hraje si s flow a rozhazuje tuny energie. Nejbližší možnost tohle zažít nastane 25. listopadu v Uhelně. Rest si pozval i zajímavé hosty jako je Idea z Ty Nikdy, excelentní zpěvák Martin Svátek nebo Sax (ano, ten, co udělal Řekni, kde ty kytky sou). Připočtěte k tomu top party DJs jako jsou Herbyboy (aktuálně koncertní DJ Resta), Lil Rowa, Poeta z rádia Spin nebo J-Ro. Bude to zase velký a bude to zase do rána. Buď u toho.

Live: REST + Idea, Martin Svátek, Sax

P.A.T/Sk/

Djs:

Herby, Poeta, Lil Rowa, J-Ro

Open 21:00

Entry: 150Kč předprodej + poplatky/ 200Kč na místě

V.I.P. lounge: (vlastní bar, WC, raut): 350Kč předprodej/450Kč na místě

Uhelna Club – Štefánikova 18/25, Praha 5 – Anděl

Fb event.: https://www.facebook.com/events/573142066227245/

Vstupenky zakoupíte v předprodeji sítě Ticketstream.cz nebo osobně na pokladně restaurace UHELNA.

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*