Pio Squad se po osmi letech vrací výbornou deskou Stromy v bouři, nenech si ujít narvaný křest! Už 11. února se můžeš v Uhelně těšit na výjimečný rapový zážitek – slavnostní křest a celkem 3 live shows. Bude to velký.

Asi nemá cenu Pio Squad nějak obřadně připomínat. Ač z Jihlavy, patří mezi první české rapové kapely vůbec. Vždycky měli absolutně svůj styl. Ze začátku sázeli na punk, potom punk zabili a našili ho na tvý kalhoty. Jejich živé show byly legendární. V klubu nebo na festivalu, vždycky to byl zážitek, animálnost, zoo, největší energie. A najednou osm let pauza. Fans už skoro nedoufali, ale Pio se dali dohromady v rámci charitativního projektu Chalantika. Vznikl track, vznikl klip a vznikla chuť udělat něco víc. Je z toho parádní deska Stromy v Bouři, která se bude křtít v Uhelně. Samozřejmě za účasti řady hostů, namátkou můžeme jmenovat Supu z Mojí Reči nebo Kata z Prago Union.

Supa nebude jen host. Supa si střihne v Uhelně sólo koncert, takže se můžete těšit nejen na bomby od Mojí Reči. Nepochybně dojde na Supovo skvělé album Čierne dni. Stejně tak Luzer – dorazí i se svou partou Sedláci a dají top show. K tomu si připočtěte DJs jako je J-Kid, Herby nebo Lil Rowa a vychází z toho skvělá noc!

11.02.2016

Live: PIO SQUAD/KŘEST STROMY V BOUŘI/ SUPA

Live:

PIO SQUAD

Supa/ Moja Reč

Kato

Luzer TMrekorc

HajzleMySmeZJihlavy CREW

Open 21:00

Entry: 150Kč předprodej + poplatky/ 200Kč na místě

V.I.P. lounge: (vlastní bar, WC, raut): 350Kč předprodej/450Kč na místě

Uhelna Club – Štefánikova 18/25, Praha 5 – Anděl

Fb event.: https://www.facebook.com/events/242851602803443/

Vstupenky zakoupíte v předprodeji sítě Ticketstream.cz nebo osobně na pokladně restaurace UHELNA.

 

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*