Podzim už klepe na dveře našich botníků a spolu s hromadami listí k nám přifouknul i skupinku Hi-Tops modelů od Supry. Počasí je každým dnem chladnější a lézavější a bojovat proti němu ti pomůžou vysoké střihy Super. Tím pádem se nebudeš muset bát nachlazení.

Supra Vaider, Skytop I, II, IV a Bleeker. Většina z nás se už někdy ve svém životě setkala s těmito názvy, možná, že ne s Bleekery, ty poprvé vidíme i my sami, ale pokud ne, v následujících vteřinách budeš mít šanci to změnit. Na některé jejich modely potřebuješ mít notnou dávku odvahy, sebevědomí, ulítlosti, nebo naopak pofidérnosti. Tyto modely jsou ale teoreticky velmi přijatelné
a použitelné pro každou příležitost i v našich zeměpisných šířkách. Postarají se o to neutrální, základní a skvěle kombinovatelné colorways, kvalitní materiály a technologie. Černá, šedá, bílá, červená a sem tam vykoukne i modrá. Kůže a semiš. SUPRA-FOAM a SUPRATUF. Perfektní kombinace.

supra-bleeker-cardinal-white (1)

Skytopy a Vaidery pozná každý, kdo zná samotnou značku, ty ti nemusíme představovat. Ale teprve rok starý model Bleekeru asi ano. Vlastně se ani nedají popsat, musíš je prostě vidět. Suproví designeři ze Supry se vždy snaží tvořit něco „jiného“ a někdo by možná řekl, že víc vybočit z řady už se ani nedá, Supra to ale vyvrací s každou další sezónou. Vymysleli další model, který je mixem futuristického světa, ale zároveň stále přihlíží ke skateboardovým kořenům této americké značky. Semiš, kůže, kombinace tkaniček a suchého zipu, velký měkký jazyk a stélka ze SUPRAFOAM, pro tvou lepší představu. Všechny tyhle faktory z ní dělají velmi pěknou a a pohodlnou botu. Obuj si je a už tě nejspíš nikdo nepřehlídne.

Supra je poměrně mladá značka (9 let) a za takhle krátkou dobu si našla jak haters, tak fans. K té druhé (a lepší) skupině se můžeš i ty přidat díky Footshopu na adrese Bubenská 1 na Praze 7 anebo virtuální formou na Footshop.cz.

supra-skytop-iv-laurel-oak-white (1) (1)

supra-skytop-iv-laurel-oak-white (2)

supra-skytop-iv-light-grey-off-white (1) (1)

supra-skytop-iv-light-grey-off-white (2)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*