V sobotu 8. prosince se mohou fanoušci tohoto žánru těšit na největší hip hopovou halovou akci této zimy. Do Zoner Bobyhall míří exkluzivně 12 top CZ/SK hip hopových živých koncertů v podání Ego, Separ, Kali, Ektor, Strapo, Pil C, Nerieš, Blakkwood, Aless, Calin, Lvcas Dope, Fejbs + DJ Lucky Boy a hypeman Osťo.

Celá akce proběhne pod hlavičkou agentury All-In Concerts, odstartuje už v 18h a vstupenky je možné zakoupit buď fyzicky v Indies na Poštovské 2 nebo elektronicky na stránce www.heartofmusic.cz. Je možno si zakoupit lístek Klasik nebo VIP4ALL, který zahrnuje VIP balkón s vlastním barem a skvělým výhledem na stage. Oba typy vstupenek se pomalu blíží vyprodání!

Přijďte si užít jedinečnou atmosféru a 12 skvělých koncertů, včetně společných featuringů interpretů. V průběhu večera si budete moci odpočinout ve speciálních chill-out boxech a v případě hladu pro vás bude nachystané speciální plant based občerstvení. Samozřejmostí je i dostatečný počet barů s těmi nejlepšími drinky.

Koupi lístků uděláte i dobrý skutek, jelikož se organizátoři rozhodli věnovat určité procento z každé vstupenky organizaci Green Life na záchranu deštného pralesa na Sumatře. Přečtěte si více na www.pralesdetem.cz/zachran-prales

Zoner Bobyhall se nachází na adrese Sportovní 559/2A, areál nabízí možnost parkování a pomocí MHD se sem dostanete autobusem č. 67 (zastávka Sportovní) nebo trolejbusy 25 a 26 (zastávka Zimní stadion).

Veškeré informace najdete na facebookové události:

https://www.facebook.com/events/2074143636175822/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*