Na Brno se valí nebývalá smršt kvalitního zahraničního i tuzemského rapu. Většinu účastníku není třeba dlouze představovat. Poslední listopadový den Melodka otevře své dveře pro kanadskou hvězdu jménem Snak The Ripper.

Jeho poslední album Off The Rails bourá žebříčky prodejnosti v kanadě a hýbe se v první padesátce nejlepších alb žebříčku Billboard Charts. A k tomu tento člověk patří k těm největším šílencům, co můžete na stagei vidět. U jeho poslední návštěvy Česka skákal po podiu s nafukovací panou a serfoval davem. Zkrátka tornádo, které nechceš propásnout. Sebou si veze i další nadějný kanadský talent jménem Known, takže se můžete těšit na speciální show, která bude mít v ČR premiéru.
Lokální scénu reprezentuje Tafrob, ikonická legenda z Brna. Jeho nezaměnitelný hlas a projev zdobí českou scénu bez mála 20 let. V současnosti pilně pracuje na druhém pokračování alba Neni Co Ztratit, které v Melodce pokřtí. Vydané singly a nedávno zveřejněný tracklist napovídají, že půjde o velice kvalitní projekt.
Chybět nebude ani Daniel a Marys, bohužel, bez Michajlova, který měl být původně součástí této akce. Jelikož osud rozhodnul jinak, na místě bude alespoń k dostání merch FREE MICHAJLOV a také kolekce merche od všech vystupujících, včetně Snaka.
Za gramofony si stoupnou DJ Opia a DJ Chocolatic, kteří se postarají o úvodní hudební kolo. Lístky kupuj v předprodeji na GoOut.cz, nebo přes SMS Ticket.

Facebook events

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*