Už koncem roku 2016 se v kuloárech špitalo o společném projektu Palkyho a DJe MikroMana. A dnes je ten den, kdy jde jejich společná deska do předprodeje. Její název je Palky & DJ MikroMan – Údolie kráľov.

Chalani během roku 2017 vydali několik zajímavých ochutnávek z desky, aby naladily svoje fanoušky. Jednalo se o skladby Neprepásnem, Pokušenie, Čo je to za čáro?!, která se ukázala v relaci MÔŽEM JEBAŤ, Začnem odznova s vokály od Fejbs a prozatím posledním, pátým singlem, který už je venku je Ako by bol posledný, kde jim přidal sloku Miky Mora.

My tu pro Tebe máme pohled jak na cover, tak tracklist, kde najdeme celkem dost zajímavých jmen – Plexo, Mugis, Slipo, Kali, Tomáš Jedno, Majself, BonaParte, Orálný Signál, Miky Mora, Úplný Konec, Fejbs, Agresívne Oko, Moloch Vlavo, Hoodini a nemůžeme zapomenout na crew 5R, kam jak Palky, tak DJ MikroMan patří.

Ty už si teď můžeš desku na RukaHore předobjednat. Můžeme už teď prozradit, že 25.2 2018 vychází nový videoklip na skladbu Níl.

 

One Response

  1. Palky & DJ MikroMan mají venku nový klip Níl z desky Údolie kráľov | RapCity.cz

    […] Palky s DJem MikroManem na této desce pracovaly přes dva roky a vykrystalizovalo se z toho jednadvacet stop a nespočet zajímavých hostů. Plexo, Mugis, Slipo, Kali, Tomáš Jedno, Majself, BonaParte, Orálný Signál, Miky Mora, Úplný Konec, Fejbs, Agresívne Oko, Moloch Vlavo, Hoodini a nemůžeme zapomenout na crew 5R, kam jak Palky, tak DJ MikroMan patří. Deska oficiálně vychází 5.3 2018, ale ty si ji můžeš předobjednat na RukaHore. Další podrobnosti ohledně této desky, najdeš zde u nás na webu RapCity.cz […]

    Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*