Tak je konečně hotovo. Neuvěřitelně dlouhý a náročný proces je u konce. To, čemu se dvojice Danosť & G-bod dlouhé měsíce věnovali, konečně přichází do své finální fáze. Už žádné nahrávání, žádné dolaďování zvuku. Master jejich společného alba Fúzia se odevzdal do výroby.

Tvorba každého hudebního nosiče je fantastický příběh. Vyčerpávající, ale i tvořivý a obohacující. Na konci, co se odehrávalo v Bratislavském studiu Anapol, je deska s 12-ti skladbami, 6-ti hosty, doladěný skvělým obalem od Sada z RHB – album Fúzia. Čekalo se na něj dlouhých 8 let a málokdo věřil, se se někdy stane realitou.

Fúzia je momentálně v lisovně, kde dostává fyzickou podobu a odkud půjde rovnou do eshopu Rukahore.sk a Artattack.sk, kde probíhají předobjednávky za fantastických 10€. Jak se alba naskladní, budou tyto objednávky odbaveny přednostně a zaslané s osobním podpisem. Fanoušci, kteří si desku v těchto předprodejích objednali, by se CD mohli dočkat už poslední dubnový týden a to i přesto, že oficiální release je nastaven na 1 května.

A když už vznikla nová deska, tak chalani dali vyrobit i nový jednoduchý merch v podobě pánských mikin a triček v černé a bílé barvě. Ale nebojte, tohle je teprve rozjezd, co se týká merchu. Jsou v plánu i další návrhy.

merch

Vydáním desky se ještě kolotoč nezastavuje, protože brzy očekávej druhý singl. Po skladbě Inde! padla volba na track Jeden je čas s legendárním Čistychovem. Jde vůbec o první společnou skladbu těchto chlapců. Možná i proto je v plánu videoklip. Ale o tom se brzy dozvíš v relaci Bez Pózy_FM, kde údajně slíbili exkluzívní rozhovor i s premiérou nových skladeb.

Tracklist:
01. Inde! (rap Danosť / hudba G-bod)
02. Postoj Fúzia Idea a Strapo (rap Strapo, Idea, Danosť / hudba G-bod)
03. Hey! (rap Danosť / hudba G-bod)
04. Nejdu zabudnúť Fúzia Vec (rap Danosť, Vec / hudba G-bod / gitara Samuel Kovács)
05. Óda Fúzia Erik Šulc (rap Danosť, spev Erik Šulc / hudba G-bod / gitara Samuel Kovács)
06. Jak nikto iný (rap Danosť / hudba G-bod)
07. Pandora (rap Danosť / hudba G-bod)
08. Kult € (rap Danosť / hudba G-bod)
09. Miera (rap Danosť / hudba G-bod)
10. Na tebe Fúzia Mišo Biely (rap Danosť / spev Mišo Biely / hudba G-bod)
11. Môj obdiv (rap Danosť / hudba G-bod)
12. Jeden je čas Fúzia Čistychov (rap Danosť, Čistychov / hudba G-bod)

A další na facebooku Danosťa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*