Jak už je u nás zvykem tak z každé rapové akce se Vám snažíme podat report našima vlastníma očima. A ani dnes tomu není jinak. Jak už napovídá název tak se bude jednat o koncert kde zlínská skupina DeFuckto pokřtili svoji novou desku Andělé a Démoni. Celé akce se uskutečnila jak jinak než v domácím, zlínském klubu Golem.

Samozřejmě předtím než došlo k samotnému křtu tak bylo dost času na to, abychom si poslechli DJ a následně předskokany, kterými byli kluci z TNT records.

Na stage přišel představit desku iRAP mladý MDB a společně s ním FateEmeres. Tahle dvojice sice neměla na parketě moc lidí, ovšem dali takovou show, jakou nedávají čeští „TOP“ rapeři. Energie, kterou mělo jejich vystoupení, jsem zažil snad jen na vystoupení Marpa. Bylo opravdu vidět, že kluci si to užívali. A i přesto že MDBýho zná málo lidí tak si myslím, že o něm ještě uslyšíme. Tenhle chlapec má před sebou velkou budoucnost. A pokud máte možnost zajít na jeho koncert tak určitě neváhejte. Nebudete litovat.

A nezapomeňte navštívit TNT a podporovat je.

Po iRAPu nastoupila pro lidi v Golemu dobře známá skupina DeFuckto. Sotva kluci přišli na stage už byl v klubu hluk. Domácí fanoušci byli na DFT natěšení a ne málo. Heady a Late proletěli svým vystoupením celou historii jejich tvorby. Zazněli tracky jako Sólo pro léto, Deja vu, To neřeš nebo Andělé a Démoni.

Vystoupení bylo na chvíli přerušeno křtem nového cd Andělé a Démoni. Tuhle novou desku pokřtil speciální host, kterým byl „OpticalPRO.“ Ten byl vybrán proto, že natočil pro DFT hromadu klipů. V očích křestitele byla vidět ohromná radost, hlavně když mu dal aplaus celý klub. CD bylo polito, každý v klubu cítil na sobě šampaňské a akce mohla pokračovat.

Uběhlo několik dalších skladeb a DeFuckto se uklidilo do backstage. To se ovšem fanouškům nelíbilo a tak všichni skandovali jako jeden, „De-fuck-to, De-fuck-to, De-fuck-to,“ do té doby než se kluci vrátili a dali lidmi vyřvaný přídavek. Po svých nakráčela mezi lidi poslední skladba s názvem Nohy.

Nezapomeňte navštěvovat web DeFuckto.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*