Velmi úspěšný rok, co se týká alb, je za námi a rok 2016 před námi.

Co nás čeká? Tak pokud dnes jde o Gramo Rokkaz, tak se opět máme na co těšit. Rappeři Decko, Tono S., Danosť , Špeker a Boco připravují samozřejmě nové skladby, v některých případech až kompletní releasy.

Nejočekávanější deskou je nejspíš album od Danosťa, která by letos měla spatřit světlo světa. Danosť v telefonátu pro relaci Bez pózy_FM prozradil, nejen kolik procent má už za sebou, ale i to, že tracky s G-Bodem jdou do finální podoby. Spolupráce s hosty si nechal na konec, což sám uznal, že nebyl dobrý nápad.

Vlastní album by rád vydal i Tono S. Sice sis v létě mohl užít jeho Fičúringy, ale jak sám tvrdí, nepovažuje je za sólo desku. Vyjít by mohl v druhý půli roku a v té první by se rád soustředil na vydávání singlů, výrobu oblečení vlastní značky a točení klipu. Mluví se i o společném koncertním projektu se Strapo.

Co se týká Decka, tak ten na desku nemyslí, ale to neznamená, že končí s rapem. Určitě vydá několik spoluprací a má v plánu vydat i sólové věci. A není tajemství, že si nejen hudebně rozumí s Molochem Vlavo.

Banskobystrická část labelu v podobě dvojky Špeker & Boco ukončili rok 2015 novým video singlem “Furt” s hostujícím Tonom S. a rádi by na to navázali jednak novým videoklipem, ale hlavně novými věcmi. Chalani experimentují s novými vlivy, oslovují nové producenty a sami se snaží posunout někam výš.

Další informace o plánech členů Gramo Rokkaz, ale i ostatních lidí ze scény si můžeš poslechnout ve zmiňované relaci  https://www.mixcloud.com/radiofm/bez-pozy_fm-1412016/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*