Naposledy jsme identickou siluetu tohoto modelu mohli vidět v roce 2002. Po 13 letech se komnata opět otevírá a Air Jordan VI Retro Low jsou tady!

Všichni si zapamatujte nebo zapište datum 4.7.2015. Protože Air Jordan VI Retro Low na léto 2015 budou od tohoto data v prodeji! Jedná se o pouhých 12 kousků, které zavítají do prodejny Footshopu na Bubenské 1, Praha 7. Jenom zde budou dostupné a nebude možnost zakoupit si je online.

Air Jordan VI Retro Low 2

Pojďme je ale představit. Low, kožené, vypadají skvěle. Základní informace, které napíše každý. Ačkoliv mají Air Jordan jako takové dlouhou historii, “low” model je na trhu pouze od roku 2002. Pojďme na detaily. Převažuje original bílá, kterou najdete téměř na celém povrchu. Druhou barvou, která z nich dělá specialitky, je infrared 23. Doplňuje to černá, která je součástí stélky, vzadu na patě a vpředu na jazyce. Infrared 23 je krásně jasná, a to dělá z celkového dojmu ještě větší zážitek.

Air Jordan VI Retro Loww

Takzvaný “Jumpman” se na botách objevuje vícekrát. Vpředu na jazyce v červené, vzadu na patě je vyšitý v bílé, zespodu podrážky v infrared 23 a pak dokonce i na tkaničkách.

Obrázky vám je ještě víc přiblíží a udělají představu o barvách. Můžete vidět všechny detaily, které jsme vám popsali a přesvědčit se, že opravdu je, na co se těšit! Ale naživo je to stejně nejlepší. Tak 4.7. ve Footshopu, peace.

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*