Po roce k nám opět Red Bull přinesl prestižní soutěž, kde své skills předvádějí ti nejlepší DJs, jež u nás roztáčejí gramce. Tento rok se pořádání přesunulo do prostornějšího klubu Roxy a pořadatelé rozhodně udělali správně, jelikož další ročník Red Bull Music 3Style přilákal nespočet fans, kteří přišli podpořit finalisty, jmenovitě: DJ RoxtarDJ BuldogDJ DiskotekDJ Forrest PineDJ Friky a DJ Ondrash.

Celý večer otevřel DJ Wich se svojí show a na něho plynule navázaly legendární Trosky a připravily tak publikum na tu nejdůležitější část večera. Šest patnáctiminutových setů, ve kterých se rozhodovalo o českém šampionovi. Každý z těchto 6 si zaslouží velký respekt a uznání za jejich skills a to ocenilo právě i publikum a všichni se dočkali mocných ovací. Nicméně vítěz může být jen jeden a tím se v roce 2018 stává DJ Ondrash.

3.místo – DJ Buldog + DJ Forrest Pine

2.místo – DJ Roxtar (vítěz 2017)

1.místo – DJ Ondrash (2.místo v 2017)

porota: současný světový šampion Red Bull Music 3Style DJ Damianito, první vítěz Red Bull Music 3Style DJ Aleqs Notal a Dj Mike Trafik

„Obrovské díky těm, kteří mi drželi palce a věřili v to, že to jednoho dne dokážu…Moc si vážím všech, kteří tam byli se mnou, ať už fyzicky nebo na mě mysleli během celého dne. Všichni jsme „žampióni“ společně. Děkuju za nespočet gratulací! Je mi obrovskou ctí reprezentovat ČR ve věci, kterou ze srdce nejvíc miluju a pokusím se pro to udělat maximum!“ DJ Ondrash

 

Světové finále proběhne 28.11.2018 v Taipei na Tchaj-wanu, kde nás bude reprezentovat právě DJ Ondrash a my mu držíme pěsti a přejeme hodně štěstí.

FOTO ZDE

About The Author

Photoreporter

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*