Web RapCity s producentem Basta Production pro Vás před nedávnem připravili zajímavou soutěž, která měla oslovit všechny rapery, kteří lidem chtěli ukázat, že jejich rap obstojí v konkurenci dnes již v zahlcené rapové scéně.

Přesněji šlo o CONTEST rap battle na velmi hutný beat, který uvařil Basta. Úkol byl stáhnout beat, naložit do něj 16 bars na téma Punchlines. Pod tímto slovem jsme si představovali mít prostě nejlepší flow, neotřelé rýmy a své soupeře rozsekat textem. Nad tímhle vším dohlídli dva šikovný beatmakeři – Dalda a Poemistix. A taky samozřejmě tvůrce celého contestu Basta.

Do soutěžního mixu se probojovalo celkem 17 raperů, za což děkujeme! Jmenovitě P.R.O.M.O, Jeha, Dynamic, Hektoplazma, Řemdih, Benzín, Estyres, A.D.S, Storno, Colda, Nale, Newry, Kanji Sokko, Marila, Rocko, Rizza a Aspect

Přečtěte si ortel.

DALDA

Nejsem moc velký řečník, ale co bych k tomu chtěl tak, poděkovat Bastovi za to že jsem mohl být v porotě, pak poděkovat všem co se zúčastnili, všichni jsou super, baví mě každý, ale bohužel mohli být nominováni jen 3 a nebylo vůbec jednoduchý vybírat, jako poslední bod bych řekl že mě bavilo vybírat a poslouchat novy lidi.

Za mě číslo jedna určitě P.R.O.M.O, zaujal mě hned na poprvé, rapem i hlasem.

Další dva jsem vybíral hodně dlouho, bavilo mě víc lidí, ale nakonec Colda mě baví, jak to strašně seká a Benzin má fajn hlas a mění flow což je taky fajn.

POEMISTIX

Zdravim Rapcity team a všechny čtenáře,

Basta přišel s nápadem udělat rapcontest a oslovil mě pro pomoc s hodnocením. Tak jsem to sjel a musím říct, že mě výsledek contestu příjemně překvapil, aspoň se ukázalo, že máme dobrý Mcs s potenciálem něco dokázat a určitě o nich ještě uslyšíme.

Mezi mého prvního favorita patří P.R.O.M.O, parádní flow a přirozených nevyhrocených 16 barů cítím talent, props na Slovensko.

Další favorit je JEHA především kvůli odlišnému stylu psaní, technice a celkově je to můj šálek kávy.

A mezi posledního favorita určitě COLDA, nechutně dobrá flow, brilantní technika, strop!

Kdybych to měl shrnout tak pro mě největší objev a příjemný překvapení contestu jednoznačně Colda!

 BASTA

Zdravím Rapcity.cz, díky za pomoc s contestem a taky hlavně děkuji porotcům, že k tomu přistoupili zodpovědně a dopadlo to tak, jak to dopadlo. Byl jsem velmi potěšen účastí, bylo super vědět, že o to byl zájem a že se přihlásilo tolik vlastně dobrých raperů. Každého jsem poslouchal asi 100x, a snažil jsem se hodnotit hlavně objektivně a technicky.

Kdo mě zaujal už na první poslech, čímž naplnil veškerá má očekávání a je pro mě absolutně nej je COLDA, nebál se naprat 16 punchline taktů, kde si absolutně nebral servítky, perfektní flow, přednes, v podstatě není vůbec co vytknout. Číslo dva je pro mě určitě P.R.O.M.O, technicky naprosto perfektně zvládnutá sloka, čistý projev, za mě super sloka. Číslo tři pro mě byl největší oříšek, asi dva dny jsem se nemohl rozhodnout, protože dobrých slok bylo hodně, nakonec jsem se ale rozhodl pro Kanji Sokko, trochu vázne srozumitelnost a určitě to chce ještě trénovat, ale zajet double time do 91 BPM a v podstatě mít všechno technicky správně, slušná flow, neujížděla mu acapella, v textu si nebral servítky, za mě určitě raper, který si zaslouží být jmenovaný.

 

Mimo hodnocení pak ještě za RAPCITY.cz to jsou jména: Colda, Jeha, Estyres, Rocko.

Pokud jste si správně všímali, je asi jasné, že vítězem RAP BATTLE CONTESTU se stává COLDA

 Gratulujeme!!!

Colda

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*