Možná už podle titulku si říkáš, jestli náhodou není překlep v tom, že je v Česku Ramon. Určitě se k tobě dostalo, že Rakby se přejmenoval právě na Ramona.

Ale my se vraťme k českému Ramonu. Ten pochází z Českých Budějovic a je mu teprve 23 let. Ramon se rapu věnuje cca 9 let, což prokazuje svoji jistotou za mikrofonem. Jak nám prozradil, věnuje se i beatboxu. Jako předskokan se ukázal před Onyx, Supercrooo, či Tafrobem. Prozatím nemá za sebou žádný velký projekt, ale co se týká budoucnosti, můžeš očekávat mixtape Vysvobození a rád by každou skladbu obohatit o klip.

Teď si ale dej jeho nejnovější videoklip Schovej Se. O kompletní videoklip se postaral Blz z Diamonds records, se kterým založil Ufo gang.

https://youtu.be/LEq33sTpHVY

3 Responses

 1. Alexx

  To si ze mě snad děláte prdel. Tomuhle říkáte rap?? To asi ne ne .. Furt dokola jen omývá stejnej shit a jeho texty totálně bezvýznamný. Nechápu jak o něm můžete ještě napsat článek jako o nějaký hvězdě když český Budějovice maji úplně jiný hvězdy než „velkýho ramona“ kterej akorád kopíruje styl. Dřív možná stál za to ale teď to opravdu ne .. Že má sledovanost kvůli dětem co nechápou vůbec realitu přitom ani nevidí jak on sám jim maže med okolo huby jak v klipech tak v textech. Za Český Budějovice jedině CONER jak jinak ten nás alspoň prezentje v zahraničí a všude po republice sice ve freestylech ale myslím že to co vydal novýho je o dost lepší než Ramon. Takže těžkej Hate na ramona a Velký BIG UP pro Conera kterej ho zanedlouho převálcuje jak lavina 😉

  Odpovědět
  • Ramon

   Opak teď to stojí za to ;), nevíš o čem jsou texty,jak koukám, a ani je nechápeš, med kolem huby nemazu určitě nikomu, jen si jdu za svým… , nejsem tu od toho abych mazal nejakej med kolem huby, jsem tu od toho, abych dostal ze sebe všechno ven, všechno nejlepší, abych se vypsal ze všeho…, a je čas se ukázat na český scéně.. Tvůj názor chápu…S conerem mě nesrovnavej, v rapu mi nesahá ani po kotníky, freestyle oukey, taky se tomu věnuje už nějakou dobu a v tom je dobrej,.každý máme svoje.. Já když jsem jel freestyle dříve, věnoval se tomu, každý kdo mi stoupl do cesty sem ho sundal to vím a na to nezapomenu, a kdybych chtěl budu znovu battlovat a vyhrávat…Tvůj názor beru měj se.

   Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*