Pokud se pohybuješ ve středočeském kraji, tak si najdi ve svém nabytém diáři volno na dny 26.6 – 28.6!

Proč? Co se děje?

U obce Milín v areálu u benzínové pumpy se uskuteční první ročník hudebního festivalu Overdose Music Open Air. Na své si přijdou nejen fanoušci Hip-Hopu, kterým se představí hned 3 silná jména české scény, ale i fanoušci Electro music, pro které je nachystán line-up složený z české DJské špičky.

Na pateční hiphopové party můžeš očekávat taková esa jako Vladimír 518 + DJ Mike Trafik, Smack (+ Tchagun, NRMN Bates), YZO Empire (LOGIC, LVCAS, CBCH, JACKPOT, JIMMY DICKSON + DJ Rusty), DJ Lucky Boy a RNZ.

A sobotní Line Up je nastaven takto – Brian, Sedliv, Lady A, Calderon, Bronee, Andy Road ( Alibi + SeeJay radio), Urbi Et Orbi, Lucass Mayer, Creepy Donuts.

Mimo to na sobotní odpoledne bude připraven turnaj v plážovém volejbalu ve spolupráci s profesionály z VK Euro Sitex. Do areálu bude navezeno několik tun písku a vytvořeno provizorní volejbalové hřiště. Během odpoledne bude probíhat doprovodný program pro děti a na místě bude i skákací hrad. Vstup na sobotní odpolední program bude zcela ZDARMA.

Pro další informace sleduj FB událost.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*