Pezinský producent Lkama patří k stálicím domácí scény a za svoje působení v Gramo Rokkaz i mimo něho si prošel kdečím. Do jeho beatů rapuje Kali, Majself, či Strapo, no nemá problém jít i o několik poschodí níž a udělat hudbu i pro neznámá jména. Za roky spoluprací si vybudoval kvalitní síť kontaktů a ještě lepší přehled nejen v elitě, ale i na opačné straně a právě proto umí rozpoznat talent na míle daleko.

Dá se však ještě stále najít někdo, kdo stojí za pozornost, je dostatečně drzý a přinese něco nové? Vypadá to, že ano. Důkazem by mohl být nový projekt City Code, spojující zkušenosti starého harcovníka a mladé krvi, do kterého se Lkama pustil s pezinským rapperem Pašem. Název projektu by byl tím pádem vyjasněný a chalani se můžou prezentovat prvním videoklipem.

Pašo má velmi specifický rukopis. Jeho styl rapování je tvrdý a moderní, no zároveň odkazuje na časy minulé, kdy dnešní třicátníci točili v discmanech DMXa anebo Onyx. Práce s hlasem, důraz na frázování a zároveň absolutně přirozená flow dala vzniknout novinku “Posledných 100G”, kde se sám Lkama posouvá ještě dál, jako je u něj zvykem.

Přitom je třeba říct, že ani náhodou nejde o první skladbu, kterou chalani spolu nahráli. Jejich spolupráce se děje v tichosti už pěkně dlouhou dobu a vědělo o něm jen pár zasvěcených. Pašo a Lkama si velmi rychle začali rozumět a mají za sebou už množství nahraných a nachystaných věcí. Volba pro prvý singl a zároveň představení tohoto projektu však padla právě na temnotu “Posledných 100G”.

“Videoklip sa natáčal na vlakovej stanici Bratislava Predmestie a za kameru sme si zavolali parťáka Bodáka, ktorého ludia môžu poznať aj z jeho projektu Stolen Beats. Réžiu som si zobral na starosť ja a spolu s Bodákom sme dokončili strih, aj komplet celý vizuál” – říká Lkama o jeho prvním společném videoklipu s Pašem.

Ten název si zapamatujte  – City Code aka DJ Lkama a Pašo už brzy donesou nový materiál, který bude stát za to a určitě se oplatí sledovat jejich profily, kam začínají přibývat nové aktuality.

Youtube: http://bit.ly/citycode902_youtube
Facebook: http://facebook.com/citycode902
Instagram: http://instagram.com/citycode902
Twitter: http://twitter.com/citycode902

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*