Ke konci měsíce ledna jsi měl možnost si stáhnout zdarma Hluboko z podzemí 0.5 EP od dvojice Chachar & DJ Bussy, kterou ber jako předzvěst jejich alba Hluboko z podzemí.

Doposud nebylo zmíněno, kolik stop tam najdeš a jaký třeba hosty a právě zde se to dozvíš.

Na albu bude přesně 17 stop, co ž je hodinová nálož poctivého rapu! Produkčně vznikly všechny skladby v rukou DJ Bussyho, pouze na tracku „Armáda jednoho muže“ se pod produkcí podepsal i Willy Vynic. Kdo však sleduje Bussyho instagram ví, že na některých částech desky se spolupodíleli i muzikanti s živými nástroji, ať už šlo o bubny, kytary atd.

Pokud jde o hosty, mohl jsi očekávat lidi, se kterými už nějakou dobu Chachar úzce spolupracuje. Tak samozřejmě ArouKhey a Pressin, poté Yoga Spank z formace Safari, kterého můžeš znát taky pod jménem Neas. Tuhle desku můžeš brát jako více méně Ostravský počin, ale i na ní se najdou lidé mimo Ostravu. Tím budou Renne Dang a Jay Diesel ze stáje Blakkwoodu. Renne Dang si střihne svůj part v tracku Trosečníci a Jay Diesel se zapojí v přísném diktátu #presnetakzmrde. A na koho určitě nemohl zapomenout, je zpěvačka Bee, se kterou v minulosti nesčetněkrát spolupracoval. Ta se se svým hlasem podepíše hned pod dvě věci. Pod track „Do svých stínů“ a track „Král“, kterým tohle album končí.

Deska vychází 16. 2. 2016 a objednat si ji můžeš na www.hlubokozpodzemi.cz a to buď samotnou nebo box (cd+triko).

 

DJ Bussy dodává k hostům:

 Pressin a ArouKhey jsou na beatu kde jde hlavně o techniku, lyrics a hlasový projev, tahle věc se myslím povedla všem. A to na 101%

 Yoga Spank, muzikant se kterým se znám roky a dlohodobě spolupracujeme na mých projektech, baví mě jako člověk a má magický hlas podtržený osobitými texty.

 Renne Dang je mladý, zuřivý a tvrdý, právě to má spojitost s Chacharem a proto i v tomhle tracku naložili oba dva jak páni.

 Jay Diesel, pro mě legendary českého rapu. Z Jayem se známe už ze zlaté éry u nás v ČR a jeho jsem si nechal jako hosta úplně nakonec. Je s ním skvělá domluva a co řekne to platí. Říkal že track ho chytnul, takže neměl problém napsat to asap a podle mě je to jeho nejlepší sloka ever, hodně tvrdá!!! Dík

 Bee, je moje chráněnka a hudební dcera. Tohle děvče uslyšíš na každém mém projektu, dokud před námi nezabouchne dveře.

12696125_1052350004785502_1899870352_n

Tracklist:
01. Intro
02. Hluboko z podzemi
03. Cítím je v zádech
04. Navzájem cizí
05. Armáda jednoho muže
06. Ona je Gangster feat. Yoga Spank
07. Zvedat si levely feat Pressin, ArouKhey
08. Řekni mi co teď děláš
09. Zastřen smogem
10. Já musím dnes
11. #přesnetakzmrde feat Jay Diesel
12. Trosečníci feat. Renne Dang
13. Do svých stínů feat. Bee
14. Hoochie Coochie Rap
15. Zhasni svět
16. Černá queena
17. Král feat. Bee

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*