Psala se sobota 17.3.2018 a pražský Storm Club znovu hostil benefiční projekt Colours for Life. Tentokrát se za majk na podporu dětských onkologických center a jejich výmalbu  postavilli a přispěli tím co jim skutečně jde za 1* – Paulie Garand, Kenny Rough, Roseck, Jakub Děkan a také sekundovali v rámci supportu Seven a Stewe, Jasmin, Afarastafa, Febio a Dj Ba2s.

Celé tato akce a série koncertů tímto však nekončí a organizátoři připravují a plánují další a další. Uvidíme tedy kdo další z CZ/SK scény přispěje svojí pověstnou troškou do mlýna a navnadí fans, aby také zavítali do klubu a pomohli tak dobré věci. Ano sice sám vím, že koncertů je jistě v polední době mnoho a není to jak kdysi a měli jsme jich jen pár vždy po dlouhé době, nicméně proč si nedopřávat, když je ta možnost a navíc také přitom i pomoci.

Držíme palce organizátorům, děkujeme vystupujícím za jejich skvělé show a ochotu podpořit a díky také samozřejmě patří všem co dorazili a dále dorazí na akce. O vývoji a dalších koncertech samozřejmě dáme vědět.

Photo by Jakub Patera: ZDE

www.cfl.care

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*