Fúzia není jen typická sólová deska už jen proto, že se Danosť rozhodnul vydat společný projekt s producentem G-bodem. Jde o střet myšlenek a podobných pohledů na hudbu. Album je proto pestrý, vyvážený a nepochybně čerpá z toho nejlepšího, co mu oba autoři mohli nabídnout. Spolu v jednom prostoru, v jednom studiu, v jedné společné atmosféře, nahráli chalani ucelený záznam, který má co nabídnout širokému publiku.

G-bod je znám pro svoje moderní cítění hudby, Danosť zase pro svůj pozitivní vztah ke klasice. Spojení těchto dvou světů skvěle fungovalo už v roce 2008 u desky Oddanosť, která je dnes považována za zlatý fond slovenského rapu a jako CD je beznadějně vyprodaná. Proč by to teď mělo být jinak? Ověřené postupy s vyspělejšími názory, k tomu poctivý výběr hostů a důraz na každý detail. To je přesně Fúzia.

Tedy aspoň z pohledu těch, kteří ji vytvářeli, protože krom chalanů přispěli k jejímu vzniku právě i hosté. Od Věca, Čistyho, Strapa, nebo Idey až po Mišu Bieleho a Erika Šulce z Medial Banana, si každý našel to svoje ideální místo na albu. Pilotní singl Inde! si splnil svoji úlohu dokonale. Ukázal fanouškům, že cesta pokračuje tam, kde po desce Oddanosť skončila. Některé spolupráce jsou takové zajímavé, že by to před časem ještě málokdo předpovídal. A první ohlasy jsou skvělé, prodej pěkný a předprodej CDček a merchu dopadl nad očekávání.

A od dnešního dne se album dostává i do oficiální distribuce fyzicky i digitálně a jde zakoupit nejen přes ověřené eshopy rukahore.sk a artattack.sk, ale i přes Panta Rhei a jiné dobré obchody s hudbou, tak i přes známé digitální streamovací a hudební služby (seznam níže). Kolekce merchu je dostupná jen přes Ruka Hore a bude brzy doplněná i o nové kusy.

Danosť, Cover

Tracklist:
01. Inde! (rap Danosť / hudba G-bod)
02. Postoj Fúzia Idea a Strapo (rap Strapo, Idea, Danosť / hudba G-bod)
03. Hey! (rap Danosť / hudba G-bod)
04. Nejdu zabudnúť Fúzia Vec (rap Danosť, Vec / hudba G-bod / gitara Samuel Kovács)
05. Óda Fúzia Erik Šulc (rap Danosť, spev Erik Šulc / hudba G-bod / gitara Samuel Kovács)
06. Jak nikto iný (rap Danosť / hudba G-bod)
07. Pandora (rap Danosť / hudba G-bod)
08. Kult € (rap Danosť / hudba G-bod)
09. Miera (rap Danosť / hudba G-bod)
10. Na tebe Fúzia Mišo Biely (rap Danosť / spev Mišo Biely / hudba G-bod)
11. Môj obdiv (rap Danosť / hudba G-bod)
12. Jeden je čas Fúzia Čistychov (rap Danosť, Čistychov / hudba G-bod)

Fúzia dostupná na:
Itunes: http://apple.co/1pV1kVG
Spotify: http://spoti.fi/26GEkLu
Googleplay: http://bit.ly/1Tdb9Wv
Deezer: http://bit.ly/23gKJsj
Youtube: http://bit.ly/21nc4tx
Rukahore: http://rukahore.sk/fuzia
Artattack: http://bit.ly/24eRmkU

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*