Cayler & Sons je legendární streetwearová značka, která se může pochlubit především obrovským výběrem snapbacků a gymsacků. A není snad nic, co bys na léto potřeboval víc. Jako něco by se asi našlo, třeba ponožky do sandálů nebo nějaký ty břišáky, ale o tom až příště.

Na Footshopu teď najdeš přes 30 snapbacků a skoro 20 gymsacků. Snapback tě skvěle ochrání před úpalem (pokud ho nebudeš nosit u pasu) a jako bonus ti nebude svítit do očí, takže si můžeš naplno vychutnat všechny letní krásy. Pokud zrovna neležíš na zádech, pak kšilt moc nepomůže. Ale můžeš si hlavu dát do jednoho z oněch 19 gymsacků, nebo zvolit místo snapbacku bucket hat, kterej je ve Footshopu rovněž k dostání.

Výběr vzorů je neuvěřitelně rozmanitej, k mání jsou nejen snapbacky s nápisy, ale i klasický Calyerovský „Mickey Mouse“ ručičky nebo podobizna kultovních amerických rapperů Tupaca a Biggieho. Takže mrkni na web, než ti někdo vyfoukne tvýho favorita!

cayler-sons-bl-legend-cap-red-red cayler-sons-bl-paiz-cap-black-white cayler-sons-wl-bigasso-cap-black-mc cayler-sons-wl-pacasso-gym-bag-forrest-green-mc cayler-sons-wl-saint-gym-bag-black-white-gold

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*