Jak jste asi postřehli, tak na světě je zbrusu nový klip od Resta a to na pecku Čas Hulit. Info o tom kdo točil, kdo dal do téhle pecky beat jste mohli zaznamenat. Ale jak vypadala premiéra tohoto klipu, jež se odehrála v úterý v pražském klubu Uhelna na Smíchově se můžete podívat v tomto reportu.

IMG_2841

Klub se naplnil tak akorát, pohodová atmosféra, byl čas pokecat zpříjemnit si úterní večer a rozhodně bylo dost času Hul It. Promítání klipu proběhlo ve dvou časech jak pro opozdilce tak, aby si ho mohli přítomní dopřát napodruhé. V čase před první premiérou se o gramofony staral DJ Fatte. Pak mohli všichni přítomní poprvé vidět tudle hymnu a singl z připravované desky Restart. Ohlasy na místě určitě byly velké a také je proč, i když v Restově flow to je značná změna, ale nikoliv špatná to ani v nejmenším. Pak následova, dalo by se říct neplánovaný koncert, kdy si Rest maximálně užíval atmosféru a nechtěl se mikrofonu vzdát a přidával další a další tracky, na stagy mu na majku zaskočil vypomoct  Idea, který do té doby sledoval jak se publikum baví.

IMG_2852

Když návštěvníci dostali do uší výbornou show plnou známých pecek, kde nemohla chybět ani tématem blízká Řekni kde ty kytky jsou, následovalo opáčko a druhé promítání klipu a opět bouřlivé reakce. Poté se o gramofony a  hudební produkci postaral DJ-Ro. A ač bylo úterý rozhodně se nikomu nechtělo domu.

FOTO ZDE

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*