BonyBones a DJ fliptyck, kteří kopou za město Bohumín, před dvěma lety začali pracovat na společném albu.

Název desky vzniknul podle úvodního songu Kontrasty. Většina témat se týká mladé generace a rozdílů mezi námi všemi.  Jedná se o 12 věcí s trap a neo soul soundem doplněných jazzovýma linkama (saxofon – Marcela Kučová, housle – Sophie Šteffková). Kromě toho tam najdeš také jednu spolupráci a to s Lord Lhusem (USA) na tracku Hate Time.

Sleduj jejich short film Kontrasty k jejich připravované desce

Pokud náhodou Ti tyhle jména nic neříkají, tak si je představíme:

DJ fliptyck

DJ fliptyck je urban DJ z Bohumína. Mezi jeho styly patří Hip-Hop, RnB, Funky, Trap, nebo New Jack Swing. Ze začátku byl rezidentem několika klubů, kde hrával pravidelně. V současné době dostává množství nabídek na hraní v klubech a festivalech po celém Česku, a tak každý víkend jezdí hrát do různých měst, kde jsou známé tváře, jako Majk Spirit, Separ, Ego, Rytmus, Dj Wich, Ektor, Marpo, Moja Reč a další. Společně s labelem Gramo Rokkaz odjel všechny české zastávky k jejich tour.

Podílel se také na tour se slovenskou skupinou DMS. V roce 2016 se stál koncertním DJem kanadského rapera Lord Lhus, společně odehráli shows  v Katowicích (Polsko), Wilu (Švýcarsko), Szegedu (Maďarsko), nebo v Chemnitz (Německo). Hraje také společně s jazzovou kapelou JH Y Amigos. Nyní spolupracuje s rapperem BonyBones na jejich prvním albu s názvem Kontrasty.

Mezi jeho úspěchy hraní patří:
Lord Lhus & fliptyck (Chemnitz, Německo) 2017
KRS-ONE (Katowice, Polsko) 2016
Sun City HipHop Fest (Szeged, Maďarsko) 2016
Lord Lhus & fliptyck (Wil, Švýcarsko) 2016
Beats for Love festival 2016
Run in colors 2016
Beats for Love festival 2015
Hip-Hop Kemp 2014
Battle Kings 2012, 2013, 2014
Baška Voda (Chorvatsko)
SK8 závody (Chalupky – Polsko)
Festival SweensenFest 2012 (Frýdek-Místek)
Tour s Gramo Rokkaz (slovenské seskupení)

BonyBones

BonyBones nebo taky Boňas (25), je mladý rapper z Bohumína. S tvůrčím psaním textů a rapem začal asi v 11 letech (2002), nejdříve sám v pokojíčku, jen tak do různých stažených beatů, později zkouší beatmaking na vlastní pěst. V 15-ti letech členem hiphopové kapely 5a/pm, která se o 2 roky později rozpadá a Bony Bones – v té době zatím MC Boňas rapuje zase na „volné noze“. V tu chvíli přichází na scénu asi 13-14 letý, tehdy ještě rapující Fliptyck, a dávají se společně do řeči, na akci v bohumínském PZKO.

Zhruba v roce 2010 se seznamuje s Grizzlym ze slovenské Žiarnovicy a vydávají v podstatě Bonyho první ačkoliv neofficiální single s názvem „My dreams come true“. Pomalu se víc a víc dáva do kontaktu právě s Fliptyckem a přichází první myšlenky o společném projektu.

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*