Druhý díl multižánrového večera BOUNDER přináší lineup plný aktuálního českého rapu! V jeho rámci se představí přední zástupci mladé generace OPAK DISSU a DVOJLITRBOYZZ, kterým bude krýt záda kombo víc, než smrtonosný – Brejchus, Pain Bats a Rook + DJ Magenta. Soupisku doplní bassline projekt Must FF + MC Tubs a DJs SadLuck a Karpa. Předprodej probíhá právě teď na goout.cz

Parta kluků z Opak Dissu vtrhla na zatuchlou českou rapovou scénu jako hurikán v roce 2015, kdy si tito svitavští rodáci začali velice svérázným způsobem dělat legraci ze zaběhlých rapových stereotypů a za každou cenu tvrdých “gangsterů”. ASAP Jarda, Don Chain, Young Lvíše a další členové tohoto uskupení rapují o vesnickém životě, pití alkoholu, ježdění fábií a… pití alkoholu. Pure Morava shit!

DVOJLITRBOYZZ aka 2L aka Sudety Soldiers jsou ze stejného těsta, ale jiného kraje republiky. Pánové přišli do Prahy ze západu “pro lóve a pro kurvy” a hype, který získávají jak ve světě internetovém, tak na svých shows, napovídá, že tenhle businessplan se podařil. Icy L, Cashanova Bulhar, Dorian atd. bourají podia po celé republice s naprostou pravidelností a takovou razancí, že někteří majitelé klubů se právem obávají následků. Ve Stormu však takové obavy nehrozí. SH!

Co se stane když vezmeš 4 grime MCs a přidáš předního jump-upového producenta? Totální 174bpm destrukce, nekončící punchlines, bezchybná flow a pořádná kopa srandy. Tohle ad hoc uskupení, které se do paměti posluchačů zapsalo zejména díky jejich dvěma Studio sessions a můžete si být jistí, že naživo to bude ještě větší hell!

Tento nabitý line-up završí rovněž velice silný support. Oblíbený rapper Tubs spojí síly s bočním projektem oblíbených DNB DJs Mustaffa & Sheriff – Must FF! a DJ sety předvedou svitavský producent Karpa, který se podepsal pod několik beatů na Opak Dissu releasech a člen brněnské Mindicted Crew SadLuck aka VoidSec.

BOUNDER – 11.5.2019

Storm Club Prague

Start: 21:00, End: 06:00

Opak Dissu

DVOJLITRBOYZZ

Brejchus, Pain, Rook, Batrs + DJ Magenta

Must FF! + Tubs

Karpa

SadLuck aka VoidSec

Oficiální předprodej

Facebook event

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*