Ve středu se v pražském klubu Roxy křtilo CD Blakkout. Samozřejmě nad celou akcí viselo několik otazníků. Vydaří se křest? Přijde dost lidí? Jak se o křtu bude psát a tak dále. Nicméně dle mého názoru to nakonec Blakkwoodu vyšlo na výbornou. Dokonce si dovolím říct, že jejich křest překonal Rytmuse ve Fóru Karlín. Nejen energií ze show, ale i publikem. Lidi se uměli bavit.

Ze začátku to nevypadalo s lidmi dobře, ale nakonec bylo docela těsno. Celý večer začali Leryk s Cehou, které následně nahradil Lucas Blakk společně s Jakubem Stelzerem. Ti připravili lidi pro prvního vystupujícího, kterým byl Mooza. Ten se toho nebál a na stage naběhl s pořádnou dávkou energie a dostal lidi do varu. Celý klub si ho zamiloval a dal mu pořádný support. Mooza dal několik svých skladeb, ale hlavně nechyběl Street Race II.

 

Po Moozovi už nastoupil celý Blakkwood se svojí show. Jako nástup zazněla skladba Blakkout, dále jsme potom mohli slyšet tracky jako třeba Věčný, Kdo jsem, Napřed snům, Zdi a spoustu dalších. Lidi byli v takovém nasazení, že když začali skandovat, tak mi málem upadly uši. Obrovská energie. Každý z interpretů měl během večera svou chvilku a zahrál svoje nejznámější tracky.

 

A shows každého z nich stály opravdu za to. Interpreti do toho narvali veškerou energii co měli a ještě víc. To jak se do toho vrhli se nedalo ani popsat. Na BW show vystoupili i dva hosté. Těmi byla  mladá zpěvačka Stili a pro mě překvapivě i Schyzo, který si dal s Rennem a Viktorem track Instantní čubky 2. Celý večer se střídala jedna pecka za druhou a večer se chýlil do finále. Přišla věc, kvůli které jsme všichni v Roxy byli. Tou byl křest desky Blakkout. Když už se ke křtu schylovalo, na stage přišel další a asi nejvíce nečekaný člověk. Desku přišel pokřtít sám Kazma. Ten si samozřejmě neodpustil pár vtípků a pustil se do díla. Deska byla pokřtěna a lidé si vyžádali ještě několik skladeb. Večer byl u konce a můžu říct, že jsem jednoznačně zažil lepší křest než ve Fóru Karlín.

Fotoreport z celé akce najdete zde.

https://youtu.be/q_YUopa53VA

One Response

  1. Pavel

    Tak je jasný že se ti to zdálo lepší, protože 13ti letý holky křičej jak hovado….Na Karlín to nemělo ani náhodou.

    Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*