Je to již nějaký čas, kdy jsme Vám představili vznikající projekt bývalého člena Trikolori a to konkrétně Monami a album Biela Vrana. Bohužel okolnosti nechtěly a musela opět přijít odmlka a toto solo dítě bylo potřeba odsunout na druhou kolej. Nyní však cca po půl roce vyzrál čas a rodák z Košic otevřel šuplík vše dokončil a vypouští ven nálož album.

13934646_882760121830261_2662989726898180282_n

V době odmlky jsme již měli tu možnost pustit si pár singlů z placky a nakonec se na celé desce sešlo 11 tracků, kde o beaty se postarali Kiko, Dhirk a J-Bez, o mix a master se podělili hned dvě studia a to konkrétně Studio Original (Pha), kde se vše i nahrávalo a G Studio (UK). Mezi hosty najdeme dalšího člena Trikolori Dela Grand, Felicia Peters rodačka z USA a PJ ze stáje BackinTimes label. Ještě jedním důležitým údajem ohledně vydání je zastřešení Evolution Records.

booklet_1.2

Dle mého soudu album se povedlo dobře poskládat a šlape od intra až po final. Co se týká kompletního coveru tak to je ještě menším tajemstvím, i když pár listů je již k dispozici, nicméně na finální komplet uspořádání si musíme počkat až do vydání desky, jež spatří světlo světa a rozeběhne se v přehrávačích v pondělí 22.8.2016. Nyní je zde pro Vás snippet tohoto alba, tak si dej ochutnávku.

Track list:

01. Intro /prod.J-Bez
02. Biela Vrana /prod.Kiko
03. Majster klamstva /prod. Kiko
04. Oči nevidia feat. Dela Grand /prod.Kiko
05. Nemám strach ! /prod.Kiko
06. Zabúdate rýchlo !! /prod.Dhirk
07. Je mi to jedno feat. Felicia Peters /prod.Kiko
08. Základ dvoch feat. Dela Grand /prod.Dhirk
09. Farieb Paleta feat. Dela Grand, voc. Pavlína Mrťková /prod.Kiko
10. Veľa rečí ,málo činov !!! /prod.Kiko
11. Bla,bla,Bla /prod.Dhirk

Zdravím. Som rád, že som sa konečne dopracoval ku finálnej podobe albumu. BIELA VRANA je pre mňa výpoveď rokov, skúseností, dobrých a zároveň aj zlých prežitých dní. Je v nej cítiť pomerne dosť hnevu to je pravda,ale je to proste kvôli prevládaní práve tých zlých faktorov z minula. Myslíš si, že všetko je krásne a ružové? Si na omyle! Tie brutálne skutočnosti, ktoré si uvedomuješ až po rokoch, ti dávajú odpovede a silu. Ľudia sa ma pýtali: Monami ! Bude nejaký album? Či si sa po tých rokoch na to vy..bal? A Trikolora? Odpoveď znie : NIE. Vypočuj si Bielu Vranu…. Pozdravujem ľudí, ktorí stoja stále za pravým rapom a držia našu kultúru. Ste najviac dôležití. Preto to oceň!!! MNM…BV2016… PS: Dajte vedieť kde by ste chceli( v akom meste) koncert tohto Albínskeho operenca.

https://www.facebook.com/MONAMI.OFFICIAL.Fanpage.news/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*