Dnes mám pro Vás TZ o albu, které vypustil mezi lidi Ben Cristovao. Ano čtete dobře. Tenhle černoch, jehož hodně lidí odsuzovala v době Superstar za to, že mluví rychle a nebude mu dobře rozumět právě vydal své další album. Tentokrát se jmény jako je Supa, Ego, Delik a další. Celou tiskovku si můžeš přečíst již dnes u nás na webu.

Ben Cristovao může po dlouhých měsících ve studiu představit výsledky svojí práce. Je jich celkem šestnáct a společně tvoří celek jeho nové desky Made In Czechoslovakia. Ta vychází digitálně 19.3.2014. Release alba samozřejmě doprovází rozsáhlé turné po Čechách a na Slovensku, které startuje již tuto sobotu.

Od roku 2009 uběhlo hodně času a Ben Cristovao mezitím ušel pořádný kus cesty. Třetím studiovým milníkem je album Made In Czechoslovakia, které vytvořil společně se svými dlouholetými producenty The Glowsticks v Kanadě, kde také probíhala finální část a master alba. “Po dokončení alba jsem měl pocit, že jsme s producentem vytvořili něco, co změní pohled lidí jak na mě, tak na českou hudbu v budoucnu, je tam totiž pár žánrů, které v češtině ještě slyšet nebyly.” Tak hodnotí výsledek práce Ben Cristovao.

Některé z písní již byly v roce 2013 vydány jako singly a mají také videoklip (UZASNA, TELO, BOMBY, MOLLY, STOP), dalších jedenáct tracků bude pro fanoušky zbrusu novými. V nejbližší době se chystá další videoklip, tentokrát k písni MAM (každý z tracků na albu bude mít svůj klip), kde hostuje frontman Ezy z kapely EzyWay. Ezy není jediným hostem alba, kromě již známých featuringů se slovenskými rappery Supou (TELO) a Egem (MOLLY), jsou dalšími participujícími Delik (MONEY), MESTO (MAAT), 3-Card (FOOL), Diana Livvi (INSTAGRAM) a Osama Verse-atile & Ace Boogy (TANCUJE). “Síla tohoto alba je v jeho žánrové rozmanitosti a zároveň v jeho schopnosti Vás po celou dobu táhnout dějem, protože songy jsou navzájem propojené,” slibuje Ben. O kreslený cover alba se postaral přímo Ben Cristovao.“Jsou to všechno lidi, kteří se na albu velkou měrou podíleli.“, dodává.

 

Album Made In Czechoslovakia vychází dne 19.3. prostředtnictvím iTunes. V průběhu tohoto týdne bude album k dostání také v ostatních digitálních obchodech s hudbou. Začátkem dubna pak album vyjde fyzicky, a to na dosud u nás nevyužité formě nosiče.

 

Vydání alba Made In Czechoslovakia bude samozřejmě doprovázet rozsáhlé turné po Čechách a Slovensku. První část tour startuje už v pátek 22. března v Lysé nad Labem, končí pak 30. května. Další zastávky tour včetně Prahy proběhnou na podzim 2014. Videopozvánka ke zhlédnutí ZDE.“

 

JEDEME BOMBY!

 

Kompletní tracklist alba Made In Czechoslovakia:

1. SWEET CHILLI

2. UZASNA

3. BAD GIRL

4. MOJE

5. TELO ft. Supa

6. POSTEL

7. INSTAGRAM ft. Diana Livvi

8. BOMBY

9. TANCUJE ft. Osama Verse-atile & Ace Boogy

10. MAM ft. Ezy

11. MONEY ft. Delik

12. MOLLY ft. Ego

13. MESTO ft. MAAT

14. STOP

15. FOOL ft. 3-Card

16. LIKE THAT ft. The Glowsticks

 

Kompletní přehled zastávek BC TOUR 2014:

22.3. Lysá nad Labem – Calypsso (Ezy, MAAT, DJ Rockstar)

28.3. Říčany – Azzurro (Ezy)

4.4. Hradčany – 007

5.4. Slušovice – Sud

11.4. Česká Lípa – Prdel (Ezy, MAAT)

12.4. Trnava (SK) – Monkey (Ezy)

18.4. Prievidza (SK) – Pub Jantar (Ezy)

9.5. Ostrava – Barak (EzyWay, MAAT)

10.5. Humno (SK) – Tatranská Lomnica (Ezy, MAAT)

17.5. České Budějovice – Lucerna (Ezy, EzyWay, MAAT)

23.5. Jihlava – Soul klub (Ezy)

30.5. Jablonec nad Nisou – Klub Woko (Ezy)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*