V Sobotu 5. 4. jsem se rozhodl navštívit klub Sud, který se nachází ve městě Slušovice. Tam agentura Championship pořádala koncert Bena Cristovaa a skupiny MAAT. Chtěl jsem tedy vidět, co tihle kluci předvedou. A říci Vám zda stojí za to přijít na jejich vystoupení.

Jelikož to byla moje premiéra v Sudu, tak jsem byl zvědav, co na mne čeká. Musím říct, že jsem byl mile překvapen. Uvnitř to vypadalo dobře a personál byl super. Navíc klub je strukturovaný na dvě poschodí (parket s bary + balkón). Bohužel je spíš na diskotéky a ne koncerty tudíž pódium je malinké.

Ještě před tím než jsem jel na tuhle akci tak jsem věděl, že tam bude spousta holek. Ovšem bylo jich ještě víc, než jsem si myslel. Řekl bych tak 80% ze všech zúčastněných. A jelikož holky jsou holky tak netrvalo dlouho a na parketě se tančilo na hity, které pouštěl DJ.

Půlnoc padla, klub byl narvaný, a co nevidět by se měla ukázat skupina MAAT. A taky že jo. Fosco a L.D. přišli společně s DJem Lucas Blakk a ukázali, co umí.

Zazněli věci jako je Redneck, Já a Ty nebo rychlovka s názvem Exploze. Slyšet flow dvojice Fosco Alma a L.D. na živo bylo opravdu super. Škoda jen, že jsem byl asi jeden z 10 lidí, co tam znali MAAT. Na tohle vystoupení jsem se totiž neskutečně těšil a dost mě zamrzelo, že lidi byli úplně mrtví a nevěděli, která bije. Ale i přesto jsem si jejich čas na pódiu užil a zařval si tak, jak se patří. Kluci dali opravdu výborně a určitě nebudu váhat, jestli navštívím jejich koncert znova. Teď jen počkat na vhodnou příležitost.

Po vystoupení kluků byla menší pauza. Potom ovšem zazněl Benův hlas a mě málem vybouchla hlava z jekotu všech těch holek, co byly v klubu.

Samozřejmě že s Benem přišel i celý jeho tým. Ovšem ten holky nezajímal. Ty se totiž soustředily jen na Cristovaa. Můžu Vám s jistotou říct, že horší než když se důchodci v obchodě mlátí, aby dostali poslední mouku ve slevě, je to, když stojíte v první řadě na koncertu Bena a okolo vás jsou jen baby, které se tlačí jen proto, aby si mohli sáhnout na něčí zadek. Byl jsem rád, že mě neušlapaly. A to byl teprve začátek. Nemusím asi popisovat, jak to vypadalo, když Kenny a Fugi hledali na pódium jednu slečnu, pro kterou by mohl Ben zazpívat písničku Tělo. Úplné šílenství však nastalo v době, kdy si sundal tričko.

Od Bena zazněli písničky jako je například Úžasná, Molly, Mám nebo Bomby. Navíc po dobu celého koncertu ho svými tanečními kreacemi doprovázela dvojice Kenny a Fugi. Ta měla dokonce i svoje sólo. Předvedli co v nich je a nechyběla ani salta. Nakonec celého večera byla možnost se vyfotit s Benem. Tu využilo asi 99% ženského pohlaví v klubu.

Dojít na koncert Bena Cristovaa určitě stojí za to. Jen Vám dám jednu radu. Nechoďte dopředu, pokud nejste fanatická Fanynka.

Fotky z akce najdete zde.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*