Určitě jste si všimli na slovenské scéně dissů, z kterých vznikl beef mezi Momem, Molochem Vlavo a Rytmusem, z kterého vznikla pecka Škola rapu od Rytmuse ve featuringu s Momem a dnes už bývalým členem Gramo Rokkaz Separem. Ale jak to vlastně vzniklo?

 

Na Hip-hop kempu 2013 natáčel Rytmus rozhovor na téma Prečo cením hip-hop a při jeho příležitosti se obul do Suverena a Rakbyho

 

Rakby si nenechal líbit na sebe házet špínu a za 2 dny napsal „song“, o kterém říká že to není diss, jen vtipné vyjádření na Rytmusův rozhovor:

 

Toto Rytmuse nakoplo a ještě než vyšla skladba Škola rapu, bylo lidem zajímajícím se o slovenskou scénu jasné, že si do dissu pozve Moma a Separa, jakožto „hejtery diskorapu“, protože před vydáním dissu postovali Rytmus, Momo a Separ obrázky s tématem „ticho před bouří“.  Popisovat Školu rapu netřeba:

 

 

Pár dní po vydání skladby se vyjádřil člen skupiny Druhá strana Moloch Vlavo. Nahrál rozhovor z auta:

http://www.youtube.com/watch?v=36_34y28h94

 

Rytmus odpověděl Molochovi nahráním vtipného (pro někoho trapného) videa, na kterém vysvětluje některé Molochovi hlášky a dělá si z něj srandu. Toto video bylo bohužel smazané, takže kdo ho ještě neviděl, bohužel už asi neuvidí.

Dále Rytmus a Momo postnuli vtipnou fotku na facebook, ve které upravili obličej Jima Carreeyho z filmu Blbý a blbější. Toto Molocha motivovalo na nahrání dalšího videa, ve kterém naznačil, že Rytmus kopíruje Jima Jonese z Harlemu.

 

 

Ve videu se Moloch obul do Moma, což ho natolik rozčílilo, že … no mrkni na video:

http://www.youtube.com/watch?v=gNTF4XJc2qs

 

Tak to je „zatím“ vše. Na koho stranu se v beefu nakláníš? Přijdou ti tyto videa trapné, nebo se na nich rád pobavíš? Piš do diskuze!

 

A jako přílohu připojím 2 skladby od v tracku Škola rapu zmíněných Suverena a Rakbyho.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*