Velice oblíbená beatboxová dvojčata Mad Twinz z Ruska již začátkem června premiérově vystoupí v Čechách a to v hudebním klubu Storm. A bude to nevídaná show! Fanoušci z celého světa je naprosto zbožňují, potvrzují to také popularita jejich videí, která mají miliony zhlédnutí. Tato respektovaná dvojka má na svém kontě slušnou hudební kariéru a velké množství mezinárodních úspěchů. Už tato sobota 9. Června bude právě ve znamení Mad Twinz a současně také Storm Beatbox Battlu.

MAD TWINZ

Tato velmi respektovaná dvojice odstartovala svoji hudební dráhu v roce 2004. Na svůj úspěch nemuseli příliš dlouho čekat, jejich talent a energie totiž doslova ovládla fanoušky a to nejen v jejich rodné zemi ale i za hranicemi. Mad Twinz jsou velice akční a makají na sobě o sto šest, důkazem jsou také jejich pravidelná videa, která mají miliony zhlédnutí. Se svými fanoušky komunikují nejen na svých show ale i prostřednictvím sociálních sítí. Dvojička vystoupila na spoustě akcích po celém světa a to i na největší drum & bass akci světa – RAMPAGE.

Storm Beatbox Battle

Kromě samotné show Mad Twinz se ve Stormu uskuteční Storm Beatbox Battle ve spolupráci s Czech Beatbox Community, ve které si změří síly ti nejlepší beatboxeři nejen z Čech ale také ze Slovenska. A samozřejmě Mad Twinz zasednou do poroty! Bude to prostě jeden velký zážitek od začátku až do konce.

Hudebně aktivní začali být kluci už od dětství, kdy navštěvovali hudební školu. V roce 2004 je okouzlil právě beatbox díky neobvyklé a originální flow. Velmi je oba dva ovlivnil britský hudebník a beatboxer Killa Kela. V tu chvíli věděli, že se stane tento směr jejich smyslem života. Kluci jsou zároveň zakladatelé jejich vlastního projektu Soundhunter, který začal úplně spontánně ale postupně si u fanoušků vydobyl stále větší popularitu. Kluci v něm tak experimentují, zkouší a nahrávají různé zvuky a to vše natáčejí. Vše dokumentují během svých cest a show. Kromě hudby tato dvojka velmi ráda fotografuje a věnuje se charitativní činnosti, dokonce mají svůj vlastní fond. Jejich inspirací je například beatboxový hudebník Beardyman. Co se týče beatboxu a častých dotazů na to, jak poctivě trénují, tak je to téměř vždy. Je to jejich styl života a také nejlepší kámoš. Takže tím prostě žijí J A co by poradili začínajícím beatboxerům? Najít v životě a budovat priority tak, aby nikdo a nic nemohlo narušit vaši vášeň a touhu se rozvíjet daným směrem, který si zvolíte. Věřte v sami sebe a vše přijde. Snažte se vyhnout lidem, kteří nemají žádné sny a nevěří v ně. Důvěřujte svému srdci. Nebojte se experimentovat! Vypadni z tvého stínu a ukažte světu, kdo jste!

https://www.loopmasters.com/articles/3814-Producer-Interview-With-Beatbox-Artists-Mad-Twinz

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*