S rapperem, který si říká Basta, jsme se v minulosti už párkrát setkali. Poté tenhle týpek šel trochu do ústraní, co se týká rapu a začal se víc věnovat produkci.

Ale i Basta má občas chuť „něco říct“ a tak tu máme jeho novinku May Day. Track byl rovnou obohacen o vizuál, jehož vznik byl jako běh na dlouhou trať. Točil se už od října, ale než byl přesně podle Bastyho představ od choreografie až do posledního kousku animace, tak se to táhlo až do dneška. Rovnou jsem se zeptal, co je u Bastyho nového:

„Tak dělám teď na jednom dlouhodobém projektu, kde se objeví mcs z cz/sk scény, vyšla už skladba s Tono S. a Regie. Dále je nachystaný Rest, a čekám na sloky od lidí jako Oliver Lowe, Mc Gey, Luke B ale v plánu je i Eurodel, Idea atd. Dost se to posouvá, ale musím na ty acapelly dlouho čekat. No a taky když vidím jak některý rapy bez kvality mají desítky tisíc views a já makám každý den a potom vidím, jak moji kvalitní práci slyší pár stovek, rozhodl jsem se že se musím vyjádřit a dostat to ze sebe.

Na ten popud vznikla skladba May Day, že prostě nikdy jsem na své cestě neměl nikoho, kdo by mě vytáhl nahoru nebo jsem nikdy nikomu nemusel lézt do zadku. Ta skladba má symbolizovat, že views neznamená kvalita. I když mě sleduje málo lidí všímají si mě ti správní a kvalitu dokážou ocenit, jinak by se mnou určitě výše zmíněná jména nechtěli spolupracovat 🙂  “

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*