I když místní akce, tak s rozrůstajícím se charakterem a získávající každoročně na popularitě a jistě si zaslouží své místo mezi českými festivaly. Řeč je samozřejmě o akci nesoucí název UNDERWALL . 

1 DEN 1 FESTIVAL 1 MÍSTO = streetball, skate, live stage

Letošní ročník již nese pořadové číslo 5 a to už něco značí, navíc akce podobného ražení se na žateckém skateparku odehrávaly již hezkou řádku let předtím. Nejedná se čistě o hudební akci, ale v rámci jednoho areálu se odehrává streetball cup (tedy pokud hraješ/hrajete a dáte dohromady tým, neváhejte se zaregistrovat a přijeďte si poměřit síly s týmy z celé republiky), skate contest (jezdci všech kategorií a úrovní jsou vítáni) a samozřejmě nesmí chybět DJs a live stage s pořádnou dávkou především rapový muziky.

Navíc v rámci letošního ročníku si pořadatelé berou do zaměřováčku pomoc potřebným. Tedy jedním z „bojů“ je iniciativa za modernizaci a obnovu skateparku, aby se zde v tradici závodů, akcí a rozvoje sportu mohlo dále a hlavně důstojně pokračovat. V současné době vzniká petice jež snad rozhýbe kola byrokracie, tuto bude možnost podepsat přímo na akci a měla by být dostupná i online (informace budou přibývat a uveřejněny). Dalším projektem je spojení se s nadačním fondem Colours For Life, kdy bude na místě uspořádána sbírka a dražba obrazů od různých umělců.

Do dražby se zařadí například tyto kousky od IGA Art

Pořadatelé již tradičně veškeré info a jména vystupujícíh vypouští ven postupně. Dnes vyšlo najevo, že jedním z vystupujícíh bude rapový princ labelu Ty Nikdy, jímž je MC Gey

Fotoreport 2017

Rozhodně doporučujeme a zve Vás tímto všechny na UNDERWALL 2018 !!!

FB event: https://www.facebook.com/events/148348972669927/

Kdy: 1.9.2018

Kde: skatepark Žatec

Vstup: zdarma

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*