Producent B.eye dokončuje práci na TnB ( Terapia na Beate). Pro upřesnění, bude se opět jednat o instrumentální album. „Tnb seria zacala presne 14.04.13 a uz nastal cas toto obdobie ukoncit.. Uz sa nemusim hudbou liecit … Ide vlastne o moj vnutorny nepokoj moj nesuhlas moje problemi problemi okolo mna ktore som dal do hudby a dal zo seba von a tak som sa liecil… Preto TnB 4 bude posledna, len bohuzial TnB 4 nestihnem uz v roku 2014. Bude niekedy vo februari 2015“ dodává B.eye.

Na Tnb 4 najdeme i pár hostů a to – 3ck, Košický mc´s Poer, Dela Grand a Charakter. Ale nepůjde o jejich bars do beatů, ale B.eye použije jen jejich hlásky, které právě zakomponoval do beatu. K TnB 4 byl vydán doposud zatím jen jeden klip Vďaka vám, kterým chtěl B.eye poděkovat svým fanouškům. Ven už se dostalo i Intro ze zmiňovaného alba. TnB 4 bude obsahovat 32 věcí + dva bonusy. Ty ale nebudou součástí alba. Budou zdarma ke stažení. První bonus je k poslechu zde a druhý zde.

Dnes si vychutnejte další klip Števka II. A už teď se můžete těšit na další dva. TnB 4 půjde ven, jak ve fyzické podobě, tak následně bude i ke stažení. O cover TnB 4 se postaral tentokrát kluk z Košic jménem Alex Tailor. Cena alba bude 5 eur.

https://www.facebook.com/pages/Beye/1225658744240547

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*