Pokud se někdo z vás alespoň okrajově zajímá o muziku, která k nám přilétává ze zámoří, určitě už někdy narazil na pojem Atmosphere.

Tato kapela pocházející z Minneapolis vznikla v roce 1989. Stávajícími členy jsou rapper Slug a DJ/producent Ant. Od svého vzniku stihli vydat 6 studiových alb a nespočet krátko hrajících EP. Jejich undergroundové a nejen mnou velmi oblíbené album God Loves Ugly je právě tím typem alba, ke kterému se rád a často vracím. Kdo nezná hymny typu Saves The Day, Onemosphere nebo Fuck You Lucy, jakoby zaspal dobu a měl se probudit v jiném století.

Od jejich posledního počinu již uplynuly tři roky.  Už loni ale Atmosphere avizovali přípravy na nové desce.  Prvním singlem byl track nazvaný Bob Seger a naservírovali nám jej rovnou s pěkným videoklipem. Celá deska pak ponese název Southsiders a její datum vydání je ohlášeno na 6. květen. Udělejme si tedy v kalendáři poznámku u toho dne, protože tato dvojice je zárukou kvality a podle dosud vydaných singlů se je opravdu na co těšit.

About The Author

Editor

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*