Talentovaný nováček ze Slovenska Angelus, se hlásí se svým novým a zároveň prvním hudebním počinem, kterým je EP s názvem Premiéra.

Michal Benčat, znám jako Angelus pochází z města Prievidza a momentálně žije v NY – Nováky. Jeho začátky se vztahují ke skupině Slovný Hazard, kterou založil se svým kamarádem, ale ta se časem rozpadla. Dnes už se věnuje sólové dráze. Angelus svoje EP spojil se známými producenty a výsledkem je tento zajímavý počin.

Nahrávaní celého EP-čka probíhalo ve studiu MELLOWSOUND u Matúše Bandúra v Považské Bystrici. O finální zvuk, mix a master se postaralo Dobroslav Studio až na track “ Unikát „, který mastroval Kenny Rough. EP Premiéra oficiálně vychází 6.6 2015 a bude vyrobeno v limitované edici 150 kusů.

„Skladby na spomínanom EP-čku prinútia každého fanúšika a človeka otvoreného novým veciam, vypočuť si každý jeden track až do konca. Na jednotlivých trackoch figurujú ako hosťia známe mená a to hlavne na hudobnej produkcií – Smart zo skupiny DMS, nechýba ani najznámejší producent zo stajne H16 – Abe Beats, v poslednej dobe veľmi žiadané mená Konex a Infinit, ale aj zatiaľ menej známy producent Miki Diamond.“

Momentálně k EPčku vzniknul jeden klip Život. V blízké době se připravuje další natáčení k dalším skladbám, tak se nechme překvapit.

Angelus cover

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*