La Coka Nostra aneb „značka, které můžete důvěřovat“ se vrací do Prahy. Legendární rapová sestava z východního pobřeží USA zavítá na konci léta opět do pražského klubu Rock Café. Koncert proběhne 30. srpna 2019, vstupenky za cenu 450 Kč + poplatky jsou k dostání přímo v klubu nebo na serveru GoOut.

Když se (nejen) v rapové komunitě řeknou jména jako Danny Boy, Ill Bill nebo Slaine, nejednomu fanouškovi nabíhá husí kůže a je jasné, že se nemluví o nikom jiném než o partě La Coka Nostra. Tahle hudební sestava, která se neplánovaně zformovala již před 15 lety, je jasným důkazem, že ty nejlepší věci vznikají samovolně. Jména propojená s kultovními sestavami jako House of Pain nebo třeba Limp Bizkit jsou již sama o sobě zárukou nezapomenutelného hudebního zážitku.

Kapela za svou dlouholetou historii nasázela řadu hitů. Právě s repertoárem, který slibuje průřez celou jejich hudební minulostí zavítají do Prahy, a to ve stejné sestavě jako v loňském roce (Slaine, Ill Bill, Danny Boy, DJ Eclipse). Koncert proběhne 30. srpna 2019 v klubu Rock Café a bude tak perfektní hip hopovou tečkou na konci léta.

Vstupenky jsou k dostání za předprodejovou cenu 450 Kč + poplatky) přímo v klubu (út-pá 16-21, so 17-21), nebo na serveru GoOut.

Více informací na www.rockcafe.cz

FB event: http://www.facebook.com/events/618129175373080/

Předprodej: http://goout.net/cs/listky/la-coka-nostra/qkse/

 

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*