Jeden z nejaktivnějších labelů je Blakkwood Records. Tahle společnost ze sebe sype jeden klip za klipem, skladby, mixtapy… Dnes nám Blakkwood představuje nového rekruta, který se jmenuje Amco a ten nahazuje nový videoklip Bubbleshit.

Produkci si zaštítil sám a hosty do tracku si pozval dva – Viktora Sheena a Fosco Almu. Klip má na starost Artmotionmedia a natáčelo se na nejrůznějších místech, jako třeba sklad bot ve Footshopu nebo interiéry Comics Pointu a CandyStoru.

Ke klipu Amco dodává: „Song BUBBLE SHIT vznikl z mé myšlenky rozbořit jen samé „hates“ na scéně. Song je nadsázka se základem v pravdě. Ke spolupráci jsem přibral dvě osobnosti a to Viktora Sheena a Fosca Almu. Všichni jsme za sebe vyjádřili, co se kolem nás jednotlivě řeší a dohromady to je prostě BUBBLE SHIT – velká bublina pomluv, lží a toho, kdo je proti komu z rap scény. Také se Fosco poprvé vyjádřil na věčné téma lidí – Fosco alá český Eminem. V klipu se také objeví Sharlota, Ceha, Lucas a Renne. Videoklipem chceme vnést trochu humoru a nadsázky na českou rap scénu. PEACE & LOVE“

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*