Pro milovníky skupiny MAAT či jen její polovičky (L.D.ho) přišel den D. Ven se totiž dostává CD s názvem Alpha Omega, které má na svědomí již zmíněný L.D..

Jedná se o počin, který zachycuje dobu mezi albem MAAT – Ze tmy a současností. A podle všeho bude na albu velká část L.D.ho osoby.

Ještě před tím než se vše dostalo oficiálně ven, tak dali kluci z Blakkwood records  společně s L.D.ým fanouškům malou ochutnávku v podobě videoklipu který jste mohli vidět i u nás na webu. Jednalo se o track Nenávratný.

 

A na co se vůbec můžeš těšit na albu?

Na celém CD najdeš 9 plnohodnotných věcí. Některé nejsou jen sólo skladby, ale najdeš na nich i hosty se špičkovou kvalitou. Jména, kterými se L.D. může pochlubit jsou Viktor Sheen, Radikal, Renne Dang, Sharlota, Ezy a samozřejmě jeho dlouholetý kolega, kamarád a snad už i něco jako rodinný příslušník Fosco Alma. Ten se samozřejmě nepostaral jen o kvalitní party na tracích ale i o nějaký ten beat. Společně s ním hudbu přidal i Ceha. Ovšem největší podíl na produkci má Jeso.

Jelikož už Alpha Omega vyšla tak se L.D. rozhodl rozložit scénu Na prach. Track, který na albu nese číslo 8, dostal svoji vizuální podobu a byl vystaven na Youtube. Ještě lepší je to že na featu uslyšíš Radikala.

 

Nezapomeň objednávat CD přímo zde. A k tomu si můžeš dokoupit super zipovou mikinu Blakkwood, kterou si viděl i ve videoklipech a to přímo tady.

 

FC alpha omega

 

Tracklist:

AlphaOmega
Nenávratný
Hádej kdo sem (ft. Viktor Sheen)
#Normální
Trend (ft. Renne Dang)
To co jsi chtěl (ft. Sharlota)
Hood music (ft. Fosco Alma)
Na prach (ft. Radikal)
Změny (ft. Ezy)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*