Jsme rádi, že můžeme podpořit takovou akci, jakou je S RAPEM PROTI KRIMINALITĚ. Tahle akce se bude konat v městě Karviná – Mizerov v Hard Cafe. A o co přesně půjde? Sleduj oficiální tiskovku a nezapomeň dorazit!

Kriminalita ve městě – téma, které hýbe mnohými diskusemi. Stejně jako názory na její řešení. Represe, nebo prevence? Každý způsob má své místo. Dá se také provádět různými způsoby. Třeba hudbou.

S podporou programu „Mládež v akci“ v rámci realizace projektu „Cesta k městu II“ se rozhodla skupina raperů okolo Lukrecia Changa Kišše – rapera, ale také asistenta prevence kriminality při Městské policie Karviná, navázat s mladými kontakt a povyprávět jim prostřednictvím tvrdých rýmů příběhy o životě.

Očekávejte jedinečnou show raperů Biggy, Mikec, RUman, Pavel Baar a dalších doprovázenou slovem DJ, který bude hrát Old school a New school Rap Music, při které si můžete i skvěle zatančit. Navíc při vstupu obdrží každý host zdarma CD, na kterém si může poslechnout nové singly. Speciální host večera na závěr koncertu provede jeho křest.

„Koncert se uskuteční v pátek 22. 5. 2015 v klubu Hard Cafe Karviná – Mizerov. Začátek je v 21:00 hod. a bavit se budeme až do 04:00 hod. rána.“ slibuje Chang.

Pokud miluješ rapové koncerty tak určitě neváhej a přijď mezi nás. Pobavit se i poučit se o čem je práce našich asistentů prevence kriminality.

Vstupné je ZDARMA.

FB událost

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*