18.4. Praha, Smíchov. Speciální live vystoupení AK – Sergeie Barracudy, Pastora & DJ Bussy a rapera MOMA se nezadržitelně blíží. AK v poslední době v Praze sklízí patřičnou pozornost zejména díky svému AK TOUR 2016. V únoru tuto pozornost naplnili až po okraj, svým vyprodaným pražským křtem společného debutového alba AK – Bída & Bolest! Přijďte se podívat, jak to v pátek 22. dubna ve smíchovské UHELNĚ společně pošéfují!

Od vypuštění prvního videosinglu k připravovanému albu AK, kterým byl track s Ektorem, Cizí tváře, AK své fanoušky velice napínali. Na veřejnost nenechali projít ukázky z připravované grafiky, natož další audio stopy z alba. Album AK – Bída & Bolest nakonec vyšlo na svět 16. září 2015. Následovala podzimní část turné AK – Bída & Bolest tour, která se po velkém křtu alba v Ostravě, volně přehoupla až do roku 2016. V pátek si AK vychutnáte naplno v UHELNĚ!

AK na místě doplní i MOMO! MOMO na konci minulého roku vydal nové album nazvané Heroin. Zároveň spatřil světlo světa stejnojmenný singl HEROIN. Ten fanouškům náležitě vysvětlil, proč se album jmenuje, tak jak se jmenuje. V UHELNĚ na všechny jeho známé singly i na ty, na kterých spolupracoval s Rytmusem nebo Tomi Popovičem přijde řeč! Albem HEROIN, brilantně navázal na předchozí Nepatrím medzi…(2008), Stratená rovnováha (2011), Za Očami (2013) a Rival (2014).

Open 21:00
Entry: 150 Kč předprodej/ 200 Kč na místě
V.I.P. Lounge (vlastní bar, raut): 350 Kč předprodej / 450 Kč na místě
Předprodej v síti TICKETSTREAM.cz nebo osobně v restauraci
FB event
Více info na www.uhelna.com
Uhelna Club & Restaurant – Štefánikova 18/25, Praha 5 – Anděl

Soutěž:

My dáváme, společně s Uhelna Club, do placu 3×2 volné vstupy a pro zapojení do soutěže nám odpovězte na velmi těžkou otázku a to  – Kolik alb natočil MOMO?

Odpovědi posílejte na email soutez@rapcity.cz Do předmětu dejte AK-MOMO a nezapomeň do zprávy taky uvést jméno a adresu, kterou se prokážete u vstupu.

Soutěž končí 21.4 2016

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*